Новини

Cвятковий концерт з нагоди Міжнародного дня студентів2017.11.22 11:25

17 листопада у коледжі відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня студентів. Майбутній фінансист, технолог, комерсант, бухгалтер, ресторатор, митник, готельєр – це наш студент, його сьогодні свято!

Вітали студентське товариство з професійним святом голова студентської ради коледжу Федчик Олеся, директор коледжу Стрільчук Наталія Степанівна і навіть почесний гість - «Папа Римський». Студенти-активісти були відзначені почесними грамотами.

Звідусіль сьогодні чути: «Студент – це модно», «Студент – це стильно», «Бідний студент» - називають пиріг, «Студентським» - печиво.

А як насправді живуть студенти коледжу розказали студенти групи ХТ-21/2 у своїй святковій програмі. Музичні номери підготували учасники вокального ансамблю коледжу, танцювали – Софія Поварчук, Олег Марчук, Мар`яна Підскорбна та Інеса Міщук.

Зі святом Вас, студенти!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)