Новини

Cвяткування ДНЯ СТУДЕНТА у ЛТЕУ2017.11.20 14:28

16 листопада з нагоди Дня студента у Львівському торговельно-економічному університеті відбувся ярмарок,  який проходив у головному корпусі навчального закладу. Серед гостей заходу був Луцький кооперативний коледж, Львівський кооперативний коледж  економіки і права та Львівський коледж індустрії моди. 

Студенти різних факультетів університету, а також гості взяли участь у виставці – продажі кулінарної та кондитерської продукції. Наш заклад реалізовував  кондитерську продукцію, яку випікали студенти спеціальності «Харчові технології» разом з викладачем Кисляк С.В. Вилучені кошти від продажу смаколиків передали на благодійність, що заслуговує великої поваги.

Розважальна програма теж не залишила нікого байдужим. З музичними композиціями виступили студенти університету. Наш заклад представили студенти спеціальностей "Товарознавство та комерційна діяльність" - Каліх Мар`яна та "Готельно-ресторанна справа" - Савосюк Оксана. Львівський коледж індустрії моди продемонстрував колекції одягу, створені студентами.

Найкращі виставкові композиції були відзначені призами, приємно що наш коледж був в тому числі. 

По закінченню дійства студенти нашого коледжу організували екскурсію містом.

Масу позитиву  і приємних вражень від цього заходу отримали всі присутні.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)