Новини

Презентації альманаху "Український вісник"2017.11.15 17:16

Студенти групи ПТМ-21/2 14 листопада 2017 року побували на презентації незалежного політико-просвітянського альманаху "Український вісник".Засновником і головним редактором альманаху є наш земляк, уродженець Колок Ярослав Гелетій, який був присутній на презентації.

Ініціатор презентації даного  випуску альманаху – Волинський осередок громадського просвітянського фонду «Джерело», очолюваний Лесею Косаківською, кандидатом мистецтвознавства, доцентом кафедри хореографії СНУ імені Лесі Українки.

Великий інтерес для волинян складає розділ альманаху «А ми лишилися людьми, а ми лишилися собою». Цікавою є стаття «Жінка, яка не боялася говорити правду» (про Ірину Левчанівську).   Автор статті Леся Косаківська розповіла цікаві факти з життя Ірини Левчанівської. Після її виступу присутні переглянули фільм "Сенаторка" (про Олену Левчанівську), створений на Волинському телебаченні (автор фільму Тетяна Біскуп).

Завершився захід виступом Ярослава Гелетія, який не раз бував у Луцьку, представляючи доробок фонду «Джерело». Є дослідником історії Луцької української гімназії, зокрема таких постатей як директор Борис Білецький, учнів гімназії – братів Кохів, Ірини Левчанівської.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)