Новини

Батьківські збори2017.10.23 09:13

У суботу 21 жовтня в коледжі відбулись батьківські збори.

Традиційно, вже не один рік збори проходять у форматі родинного свята. Адже саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду.

Студенти-першокурсники ставили собі за мету, продемонструвати свої здібності  та таланти, подарувати батькам радість та хороший настрій. Ведучими  заходу були студенти спеціальності «Харчові технології» -  Інна Цихоцька та  «Готельно-ресторанна справа» - Жогло Максим.

Хлистюк Віталій, студент спеціальності «Готельно-ресторанна справа», приємно здивував всіх грою на укулеле (гавайська гітара), адже він самостійно опанував цей музичний інструмент, а учень  професії «Кухар. Кондитер»  Порохнавець Мортен зачарував всіх ніжною композицією на  піаніно. Він акампонував студентам Ткачук Наталії, Хрупчик Юлії («Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»), Трофімчуку Владиславу («Харчові технології»), які декламували поезію про батьків та родину.

Зворушливою була гра на гітарі і виконання музичної композиції, як подяка всім матерям у виконанні Михайла Найдюка («Харчові технології»).

Підскорбна Мар’яна(«Харчові технології») та Міщук Інесса («Кухар. Кондитер») подарували всім запальні ритми «Бугі – вугі», а Ткачук Наталія («Підприємництво, торгівля та біржова діяльність») виконала енергійну «Польку».

Свої вокальні здібності продемонстрували студенти спеціальності: «Готельно-ресторанна справа» - Савосюк Оксана, «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» - Лизун Тетяна, Хрупчик Юлія та  Ткачук Наталія, «Харчові технології» - Цихоцька Інна, спів яких зачаровував, заставив усіх присутніх задуматись над вічними цінностями. Адже уже часто ми не задумуємося над тим, яке то щастя, що живі та здорові наші батьки, є на світі батьківська оселя, де тебе люблять і  чекають.

Згодом відбувся інший етап зустрічі з адміністрацією закладу, під час якої директор коледжу Стрільчук Н.С.  подякувала батькам за виховання наших учнів і студентів, розказала про організацію навчально – виховного процесу, матеріально-технічну базу закладу, ознайомила батьків з нормативними актами у сфері освіти, основними напрямками та завданнями, які є першочерговими для нашого навчального закладу.

Потому відбулась зустріч батьків з кураторами груп. Під час якої  батьки мали змогу поспілкуватись із кураторами та викладачами щодо успішності та відвідування занять їхніми дітьми.

Плідною була робота спільного засідання адміністрації коледжу та батьківського комітету під час якої, було обговорено ряд важливих питань навчально-виховної роботи та визначено способи і методи ефективного співробітництва навчального закладу і сім’ї.

Нехай же ця зустріч об’єднає нас усіх у найважливішій справі – вихованні нового покоління, для щасливого  майбутнього!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)