Новини

Засідання гуртка з бухгалтерського обліку2017.10.10 09:35

Наукове життя циклової комісії економічних дисциплін набирає обертів. 7 жовтня 2017 р. було проведено засідання гуртка з бухгалтерського обліку на тему: «Передумови та  практика впровадження МСФЗ».

В його роботі брали участь студенти груп ОФ-21/2, Б-31, Ф-22, Гнатюк Світлана Антонівна – завідувач денного відділення; Сашко Ольга Петрівна – керівник гуртка з бухгалтерського обліку; Цвек Олена Володимирівна – голова циклової комісії.

На засіданні  було розглянуто і обговорено наступні актуальні питання:

1. Історичні передумови стандартизації обліку.

2. Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку:  їх роль та значення.

3. Можливість застосування  МСФЗ у вітчизняній практиці.

З вітальним словом виступила Гнатюк С. А., завідувач денного відділення, яка зазначила: «На світовому ринку Україна є економічно вигідною країною для закордонних інвесторів, проводить експортну та імпортну політику. Виходячи з цього, фінансовий і господарський сектор зацікавлені наблизитись до світових контрагентів та інвесторів. Отже, потрібна така інформаційна база фінансової звітності, яка б легко задовольняла потреби одночасно вітчизняних та закордонних користувачів».

Гоцик Діана, студентка групи Ф-22,  розкрила історія та необхідність мету та засади діяльності Комітету з міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, його структуру та порядок роботи окремих органів.

Остапчук Анна, висвітлила роль і значення Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку, основні причини  розробки  загальних принципів обліку і звітності, способи впровадження  МСБО в окремих країнах, а також позитивні сторони їх застосування для суб’єктів господарювання.

Близнюк Катерина  інформувала про стан та перспективи впровадження МСФЗ в Україні, зокрема їх використання, умови застосування та правовий статус.Було також акцентовано увагу на тлумаченні МСФЗ на національному рівні, взаємодію з органів управління з Радою з МСФЗ, координацію діяльності, проблемних питаннях, що виникають в ході застосування МСФЗ.

Доповідачі та слухачі відзначили, що сучасний національний бухгалтерський облік зробив важливі кроки переорієнтування  на Міжнародні стандарти бухгалтерського обліку (IAS) та фінансової звітності (IFRS).

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)