Новини

ІІІ Всеукраїнський етнофестиваль кулінарної майстерності2017.10.08 16:10

06 жовтня 2017 року у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся третій Всеукраїнський етнофестиваль кулінарної майстерності.Цьогорічний фестиваль був присвячений осінньому ярмарку. Вже традиційно команда «Кухар-чарівник» Луцького кооперативного коледжу Львівського торгово-економічного університету взяла участь у конкурсах з приготування страви з м`яса за власною рецептурою та  приготуванні та подачі вареників за власною рецептурою та  у виставці оздоблень та композицій з овочів та фруктів (домашнє завдання).
Учень відділення з підготовки робітничих кадрів Володимир Литвин (група КК-32) приготував фірмову м`ясну страву "Свинна вирізка у вишневому соусом". Студенти групи ВХП-31 Надія Лук`янова та Денис Козак (спеціальність Харчові технології) запропонували страву волинської кухні "Вареники по-поліськи" з маком та квасолею. Компетентне журі оцінило підготовку, майстерність, дотримання технологічних процесів, оформлення та відзначило команда «Кухар-чарівник» у номінації «Оригінальність приготування вареників».

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)