Новини

ІІІ Всеукраїнський етнофестиваль кулінарної майстерності2017.10.08 16:10

06 жовтня 2017 року у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся третій Всеукраїнський етнофестиваль кулінарної майстерності.Цьогорічний фестиваль був присвячений осінньому ярмарку. Вже традиційно команда «Кухар-чарівник» Луцького кооперативного коледжу Львівського торгово-економічного університету взяла участь у конкурсах з приготування страви з м`яса за власною рецептурою та  приготуванні та подачі вареників за власною рецептурою та  у виставці оздоблень та композицій з овочів та фруктів (домашнє завдання).
Учень відділення з підготовки робітничих кадрів Володимир Литвин (група КК-32) приготував фірмову м`ясну страву "Свинна вирізка у вишневому соусом". Студенти групи ВХП-31 Надія Лук`янова та Денис Козак (спеціальність Харчові технології) запропонували страву волинської кухні "Вареники по-поліськи" з маком та квасолею. Компетентне журі оцінило підготовку, майстерність, дотримання технологічних процесів, оформлення та відзначило команда «Кухар-чарівник» у номінації «Оригінальність приготування вареників».

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)