Новини

Бурштинова осінь 20172017.09.29 14:12

29  жовтня 2017 року на території  Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно – економічного університету проходив  VIIІ обласний фестиваль “Заяви про себе і свою професію” в рамках свята “Бурштинова осінь”. Наш заклад є постійним учасником фестивалю, а цього року спробував себе ще у й у ролі співорганізатора. Метою його проведення є підвищення освітньо-професійного рівня закладів профтехосвіти, представників галузі ресторанно-готельного бізнесу та сфери надання послуг, обміну досвідом, набуттю нових професійних навиків, налагодженню ефективної співпраці із професійно-технічними освітніми закладами та бізнесом. Організатори фестивалю продемонстрували найкращий досвід  майстрів кулінарного, перукарського, флористичного мистецтва, а також етнічних виробів.  Показали, що на Волинській землі чимало талановитої молоді, яка прагне внести у свою професію не лише майстерність, але й мистецтво.  А основне завдання, яке ставили організатори фестивалю – це допомогти молоді у виборі майбутньої професії.
На фестиваль завітали відомі майстри кулінарного мистецтва, шеф-кухарі, представники галузі готельно-ресторанного бізнесу з усієї України, заступник міського голови Костянтин Петрочук, начальник управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації Людмила Плахотна, начальник міського управління освіти Зіновія Лещенко, директор обласного центру зайнятості Роман Романюк, ректор Львівського торговельно – економічного університету Петро Куцик.
Фестиваль був насичений майстер-класами, виставками-продажами, демонстраціями моделей та зачісок, прес-конференціями та музично-розважальною программою. Цікаві зустрічі в яких активну участь взяли чимало навчальних закладів, мистецьких салонів, ресторанів  Луцька, Львова, Волинської області: Нововолинська, Любешова, Камінь-Каширська, Торчина, Овадне, Колок, Любомля, які продемонстрували власні вироби і таланти.
В рамках проведення заходу відбулися прес-конференції провідних спеціалістів сфери ресторанно-готельного бізнесу та надання послуг, членів Асоціації кулінарів України, майстер-класи відомих шеф-кухарів України, золотих переможців міжнародних фестивалів.
Впродовж дня журі з різних куточків України (Київ, Житомир, Черкаси, Львів), під керівництвом Пересічного Михайла Івановича – Президента Асоціації кулінарів України, доктора технічних наук професора, завідувача кафедри готельно-ресторанного бізнесу Київського університету культури, члена Всесвітньої Асоціації Кулінарних Cоюзів оцінювали і визначали переможців, а в кінці свята вручали учасникам дипломи, подяки і подарунки.
Гості фестивалю увібрали в себе безліч позитивних емоцій та вражень, і придбали чимало смакоти.

Переглянути фотогалерею
Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)