Новини

День працівників освіти2017.09.28 13:25

Щороку першої неділі жовтня, у найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, у лузі снує мереживо бабиного літа,  надворі чути аромат жовто-багряних айстр та червоних соковитих яблук, приходить свято Дня працівника освіти. Педагог - одна з найпочесніших професій. Це люди, які заглядають в минуле, працюють для сьогодення і прокладають місток у майбутнє.  Недарма кажуть, що письменник живе у своїх книгах, художник – у створених ним полотнах, а викладач – у думках і справах своїх вихованців.
Студентська рада коледжу перед початком занять у фойє коледжу зустрічала викладачів теплими словами привітань і запашними, червоними трояндами, тим самим дарувала позитивні емоції та щирі посмішки.
Традиційно у коледжі відбулися урочистості присвячені до Дня працівника освіти. На святковий концерт були запрошені ветерани педагогічної праці. Захід був проведений у формі інтегрованого заняття з різними формами навчальноїта виховної роботи. В програмі були і зворушливі пісні, і запальні танці, і лірична поезія у виконанні студентів та викладачів коледжу. Захід подарував усім присутнім масу позитивних вражень. 

Шановні колеги!

Щиро вітаємо Вас із професійним святом – Днем працівників освіти!

Висловлюємо сердечну вдячність за Вашу працю, невтомний творчий пошук, самовідданість, високий професіоналізм, життєву мудрість, добро, чуйність і сердечне тепло, які Ви щедро віддаєте Вашим вихованцям. Бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії й оптимізму, натхнення і здійснення всіх мрій та задумів, щедрих урожаїв на освітянській  ниві.

Нехай успіхи і перемоги окрилюють Вас на нові звершення і здобутки на благо України.

Щасливої Вам долі, родинного затишку, благополуччя і добра.

Переглянути привітання

Переглянути фотогалерею
Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)