Новини

Презентація соціологічного дослідження “Молодь Волині – 2017”2017.09.11 18:13

У Молодіжному центрі Волині 07 вересня відбулася презентація соціологічного дослідження “Молодь Волині – 2017”, яке було підготовлене Державним інститутом сімейної та молодіжної політики. У  заході взяли участь  студенти Луцького кооперативного коледжу.

Метою дослідження було визначити цінності молоді, її становище із зайнятістю, громадською активністю та, насамперед, дослідити позитивні та негативні тенденції у житті молодих волинян і  вчасно їх підтримати або попередити.

Соціологічні опитування провели серед 421 молодої особи (155 чоловіків та 266 жінок) у віці 14-24 років в усіх районах Волині.

Під час презентації було продемонстровано статистику, за якою, для молоді Волині на даний момент найціннішими є сім’я та родинні зв’язки. Щодо патріотичних почуттів – то усі питання із анкети набрали більше 70%. Волинська молодь пишається, що є українцями. Організатори також звернули увагу на проблематику, яку визначили респонденти. Майже 60% відповіли, що мають проблему із занятістю, 51,1 – алкоголізм, 33,7 – низький рівень доходів, 28 – невисоку залученість до активного громадського життя.

Про участь у волонтерській діяльності заявило більше 50% молоді, із них 68% – дівчата. Переважно така благодійна робота відбувалася на підтримку української  армії.

Переважна більшість респондентів проводить вільний час вдома (75%), натомість всього 2% відвідує бібліотеку, 5% – відвідує секції та гуртки, 12% – дискотеки, 15% – спортзал.

Не надто оптимістичні результати щодо мобільності молоді та еміграції.  Згідно даних опитування, 22% хочуть виїхати із України, із них 20%  не знають чи повернуться в Україну. Хочуть покинути свій населений пункт і переїхати у більше місто 51% опитаних. Головною причиною такої міграції називають відсутність можливостей для розвитку та самореалізації, пошук кращої роботи. В особистих розмовах інтерв’юери дізналися, що молодь не вірить у майбутнє України і своє місце у її розвитку, більшість опитаних деморалізовані через вплив негативних новин та ситуації в країні. Гості заходу прокоментували ці результати як дуже загрозливі для Волині.

За результатами опитування можна зробити висновок, що молоді люди потребують організації змістового дозвілля (50,1%), організації спортивної інфраструктури (47%), допомоги у виборі професії (45%) та консультацій психолога (35%).

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)