Новини

Презентація соціологічного дослідження “Молодь Волині – 2017”2017.09.11 18:13

У Молодіжному центрі Волині 07 вересня відбулася презентація соціологічного дослідження “Молодь Волині – 2017”, яке було підготовлене Державним інститутом сімейної та молодіжної політики. У  заході взяли участь  студенти Луцького кооперативного коледжу.

Метою дослідження було визначити цінності молоді, її становище із зайнятістю, громадською активністю та, насамперед, дослідити позитивні та негативні тенденції у житті молодих волинян і  вчасно їх підтримати або попередити.

Соціологічні опитування провели серед 421 молодої особи (155 чоловіків та 266 жінок) у віці 14-24 років в усіх районах Волині.

Під час презентації було продемонстровано статистику, за якою, для молоді Волині на даний момент найціннішими є сім’я та родинні зв’язки. Щодо патріотичних почуттів – то усі питання із анкети набрали більше 70%. Волинська молодь пишається, що є українцями. Організатори також звернули увагу на проблематику, яку визначили респонденти. Майже 60% відповіли, що мають проблему із занятістю, 51,1 – алкоголізм, 33,7 – низький рівень доходів, 28 – невисоку залученість до активного громадського життя.

Про участь у волонтерській діяльності заявило більше 50% молоді, із них 68% – дівчата. Переважно така благодійна робота відбувалася на підтримку української  армії.

Переважна більшість респондентів проводить вільний час вдома (75%), натомість всього 2% відвідує бібліотеку, 5% – відвідує секції та гуртки, 12% – дискотеки, 15% – спортзал.

Не надто оптимістичні результати щодо мобільності молоді та еміграції.  Згідно даних опитування, 22% хочуть виїхати із України, із них 20%  не знають чи повернуться в Україну. Хочуть покинути свій населений пункт і переїхати у більше місто 51% опитаних. Головною причиною такої міграції називають відсутність можливостей для розвитку та самореалізації, пошук кращої роботи. В особистих розмовах інтерв’юери дізналися, що молодь не вірить у майбутнє України і своє місце у її розвитку, більшість опитаних деморалізовані через вплив негативних новин та ситуації в країні. Гості заходу прокоментували ці результати як дуже загрозливі для Волині.

За результатами опитування можна зробити висновок, що молоді люди потребують організації змістового дозвілля (50,1%), організації спортивної інфраструктури (47%), допомоги у виборі професії (45%) та консультацій психолога (35%).

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)