Новини

Навчальна практика «Вступ до фаху»2017.09.07 16:19

Ресторатор-готельєр - професія багатогранна, що поєднує в собі підприємницькі та творчі аспекти. Адже це не просто засновник або власник ресторану або готелю, це людина, яка розробляє концепцію розвитку і процвітання  закладу. Стати успішним ресторатором чи готельєром не так вже й просто.

На підсумковому занятті студенти презентували проект «Заклад моєї мрії». На власний розсуд студенти вибирали вид закладу, характеризувати вимоги до персоналу, пропонували меню та оформлення інтер’єру.

Відбулася зустріч з успішним, креативним бізнесменом, власником відомих закладів Луцька Романом Хорзовим. Розмова була невимушеною, легкою. Роман поділився секретами власного успіху та як стати успішним, реалізувати себе у житті.

Головний меседж, який отримали студенти – це необхідність здобувати знання та практичні навички з обраної професії; не боятися труднощів; експериментувати; пробувати себе у різних ролях. Адже емоції – ось головний стимул, який змушує людей відвідувати заклади ресторанного господарства. Саме вони формують думку про заклад, про обслуговуючий персонал. Якщо люди виходять не голодними, задоволеними і не жалкують про витрачені гроші – це гарний показник. Клієнти - це гості. Гість завжди правий, бо він платить гроші і має право вимагати за них відповідного сервісу. Завдання будь-якого ресторатора – створити приємну атмосферу, гарний настрій, а головне не боятися конкуренції.  Бізнес – взагалі ризикована справа. Якби бізнес не був ризикованим, всі б ним займалися. 

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)