Новини

Навчальна практика «Вступ до фаху»2017.09.07 16:19

Ресторатор-готельєр - професія багатогранна, що поєднує в собі підприємницькі та творчі аспекти. Адже це не просто засновник або власник ресторану або готелю, це людина, яка розробляє концепцію розвитку і процвітання  закладу. Стати успішним ресторатором чи готельєром не так вже й просто.

На підсумковому занятті студенти презентували проект «Заклад моєї мрії». На власний розсуд студенти вибирали вид закладу, характеризувати вимоги до персоналу, пропонували меню та оформлення інтер’єру.

Відбулася зустріч з успішним, креативним бізнесменом, власником відомих закладів Луцька Романом Хорзовим. Розмова була невимушеною, легкою. Роман поділився секретами власного успіху та як стати успішним, реалізувати себе у житті.

Головний меседж, який отримали студенти – це необхідність здобувати знання та практичні навички з обраної професії; не боятися труднощів; експериментувати; пробувати себе у різних ролях. Адже емоції – ось головний стимул, який змушує людей відвідувати заклади ресторанного господарства. Саме вони формують думку про заклад, про обслуговуючий персонал. Якщо люди виходять не голодними, задоволеними і не жалкують про витрачені гроші – це гарний показник. Клієнти - це гості. Гість завжди правий, бо він платить гроші і має право вимагати за них відповідного сервісу. Завдання будь-якого ресторатора – створити приємну атмосферу, гарний настрій, а головне не боятися конкуренції.  Бізнес – взагалі ризикована справа. Якби бізнес не був ризикованим, всі б ним займалися. 

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)