Новини

1 Вересня - День знань!2017.09.03 13:57

1 вересня у Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного університету відбулися урочистості з нагоди Дня знань.

Свято відбулося в кращих традиціях закладу. Традиційно  українці всі справи добрі і благородні починають з Богом і молитвою, тому Отець Петро, батько студента Луцького кооперативного коледжу спеціальності «Облік і оподаткування» Філіповича Іоанна благословив студентів – першокурсників.

Зі святом та початком нового навчального року  студентів та учнів коледжу привітали директор коледжу – Стрільчук Наталія Степанівна,  голова батьківського комітету Салецька Оксана Євгенівна, Голова студентської ради Федчик Олеся.

Колектив Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету у цей святковий день щиро й сердечно вітає всіх, хто навчає, і хто вчиться!

Бажаємо усім студентам, викладачам і батькам творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння, нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей! Нехай ніколи не покидає вас хороший настрій і почуття гумору!

Шановні першокурсники! Нехай світлою і широкою буде студентська дорога до знань, а запальна енергія і ваш оптимізм стануть постійними супутниками вашого життя у свята і в будні.

Бажаємо, щоб у ваших  серцях завжди  горів вогонь молодого запалу, надій та любові. 

Тож в добру путь Вам, із вірою в майбутнє!

З початком нового навчального року вас, дорогі друзі!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)