Новини

1 Вересня - День знань!2017.09.03 13:57

1 вересня у Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного університету відбулися урочистості з нагоди Дня знань.

Свято відбулося в кращих традиціях закладу. Традиційно  українці всі справи добрі і благородні починають з Богом і молитвою, тому Отець Петро, батько студента Луцького кооперативного коледжу спеціальності «Облік і оподаткування» Філіповича Іоанна благословив студентів – першокурсників.

Зі святом та початком нового навчального року  студентів та учнів коледжу привітали директор коледжу – Стрільчук Наталія Степанівна,  голова батьківського комітету Салецька Оксана Євгенівна, Голова студентської ради Федчик Олеся.

Колектив Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету у цей святковий день щиро й сердечно вітає всіх, хто навчає, і хто вчиться!

Бажаємо усім студентам, викладачам і батькам творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння, нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей! Нехай ніколи не покидає вас хороший настрій і почуття гумору!

Шановні першокурсники! Нехай світлою і широкою буде студентська дорога до знань, а запальна енергія і ваш оптимізм стануть постійними супутниками вашого життя у свята і в будні.

Бажаємо, щоб у ваших  серцях завжди  горів вогонь молодого запалу, надій та любові. 

Тож в добру путь Вам, із вірою в майбутнє!

З початком нового навчального року вас, дорогі друзі!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)