Новини

1 Вересня - День знань!2017.09.03 13:57

1 вересня у Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного університету відбулися урочистості з нагоди Дня знань.

Свято відбулося в кращих традиціях закладу. Традиційно  українці всі справи добрі і благородні починають з Богом і молитвою, тому Отець Петро, батько студента Луцького кооперативного коледжу спеціальності «Облік і оподаткування» Філіповича Іоанна благословив студентів – першокурсників.

Зі святом та початком нового навчального року  студентів та учнів коледжу привітали директор коледжу – Стрільчук Наталія Степанівна,  голова батьківського комітету Салецька Оксана Євгенівна, Голова студентської ради Федчик Олеся.

Колектив Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету у цей святковий день щиро й сердечно вітає всіх, хто навчає, і хто вчиться!

Бажаємо усім студентам, викладачам і батькам творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння, нових звершень, приємних несподіванок і незабутніх зустрічей! Нехай ніколи не покидає вас хороший настрій і почуття гумору!

Шановні першокурсники! Нехай світлою і широкою буде студентська дорога до знань, а запальна енергія і ваш оптимізм стануть постійними супутниками вашого життя у свята і в будні.

Бажаємо, щоб у ваших  серцях завжди  горів вогонь молодого запалу, надій та любові. 

Тож в добру путь Вам, із вірою в майбутнє!

З початком нового навчального року вас, дорогі друзі!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)