Новини

Літній випуск 20172017.07.03 12:50

«І кожен фініш – це по суті старт»

Ліна Костенко

30 червня 2017 року у коледжі відбувся черговий випуск молодших спеціалістів «Бухгалтерського обліку», «Товарознавства і комерційної діяльності», «Ресторанного обслуговування», «Виробництва харчової продукції» та кваліфікованого робітника «Продавець продовольчих та непродовольчих товарів». Отримання диплому - це підсумок натхненної праці та сумлінного старання студентів і викладачів, підтримка батьків.    Випускників прийшли привітати  їх батьки, друзі, викладачі та адміністрація закладу. У свою чергу, випускники також висловили слова вдячності своїм наставникам, підкресливши те, що вони навчили їх не тільки премудростям наук, але й вчили основним життєвим істинам - доброті, справедливості й чесності. На щасливий професійний шлях випускників благословив батько випускника - протоієрей Свято-Троїцького кафедрального собору Нецкар Микола Володимирович 

Родинне дерево коледжу втратило  багато листочків, але здобуло стільки гарних фахівців.

Маємо надію, що кожна молода людина, як отримала того дня диплом, виправдає надії своїх наставників-викладачів та гордо нестиме звання випускника коледжу. Хай вам щастить, дорогі наші випускники!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)