Новини

Конференції «Генетично модифіковані організми – надія людства чи страшна помилка?»2017.06.15 17:01

Тривалий час ведуться диспути, чи насправді настільки шкідливі генетично – модифіковані продукти харчування, як нам їх описують? Споживачу цікаво, що це таке і чи шкідливі ГМО для здоров’я. Зазвичай короткі і малоінформативні огляди тільки заплутують і створюють досить важку для розуміння картину того, що відбувається. Чи справді це безпечно? Питань багато, спробуймо знайти відповіді під час конференції.

У рамках Тижня циклової комісії гуманітарних, соціальних дисциплін та загальноосвітньої підготовки студенти спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»: Шамбора Надія, Поварчук Софія, Єргеєва Анна, Тиндюк Станіслав, Кондрацька Вікторія, Федчик Олеся та  «Харчові технології»: Щербик Алла, Поліщук Катерини разом з викладачем «Біології» Трушевською О.І. взяли участь у тематичній конференції на тему: «Генетично модифіковані організми – надія людства чи страшна помилка?».

Студенти підготували доповіді з точки зору різних науковців: біолога, історика, лікаря, юриста,еколога, агронома та спеціаліста з області харчування. Присутні в залі мали змогу почути різні думки, щодо проблеми використання генетично модифікованих організмів, сформувати власну позицію щодо використання генетично модифікованих організмів, зробити власні  відповідні висновки щодо їх впливу на здоров’я людини.

«Зараз ми є свідками глобального експерименту над природою й навколишнім середовищем, результати якого неможливо передбачити. Пам’ятаймо, що у природи немає своїх адвокатів. Захист її інтересів є захистом інтересів майбутніх людських поколінь», - наголосила прес-секретар конференції – Єргеєва Анна.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги абітурієнтів!

Випускники 11 класів, які не склали успішно ЗНО, тобто недобрали необхідних балів, можуть поступити до Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ на базі свідоцтва про закінчення 9 класів.

Отримавши по закінченні коледжу диплом молодшого спеціаліста - продовжити навчання в університеті на основі нашого диплому без ЗНО. Скористайтеся такою можливістю!
До уваги абітурінтів: вступна кампанія - 2017!

Випускникам 11 класів на всі спеціальності необхідно мати сертифікати ЗНО з двох предметів:
1. Українська мова та література
2. Математика або Історія України, або Географія (на вибір абітурієнта).


Випускники на базі 9 класу складають вступні іспити:
1. Українська мова(диктант);
2. Тестування з Математики або Історії України (на вибір абітурієнта) 


Нова електронна адреса
Нова електронна адреса Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ

lkklute@gmail.com

До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)