Новини

Конференції «Генетично модифіковані організми – надія людства чи страшна помилка?»2017.06.15 17:01

Тривалий час ведуться диспути, чи насправді настільки шкідливі генетично – модифіковані продукти харчування, як нам їх описують? Споживачу цікаво, що це таке і чи шкідливі ГМО для здоров’я. Зазвичай короткі і малоінформативні огляди тільки заплутують і створюють досить важку для розуміння картину того, що відбувається. Чи справді це безпечно? Питань багато, спробуймо знайти відповіді під час конференції.

У рамках Тижня циклової комісії гуманітарних, соціальних дисциплін та загальноосвітньої підготовки студенти спеціальностей «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»: Шамбора Надія, Поварчук Софія, Єргеєва Анна, Тиндюк Станіслав, Кондрацька Вікторія, Федчик Олеся та  «Харчові технології»: Щербик Алла, Поліщук Катерини разом з викладачем «Біології» Трушевською О.І. взяли участь у тематичній конференції на тему: «Генетично модифіковані організми – надія людства чи страшна помилка?».

Студенти підготували доповіді з точки зору різних науковців: біолога, історика, лікаря, юриста,еколога, агронома та спеціаліста з області харчування. Присутні в залі мали змогу почути різні думки, щодо проблеми використання генетично модифікованих організмів, сформувати власну позицію щодо використання генетично модифікованих організмів, зробити власні  відповідні висновки щодо їх впливу на здоров’я людини.

«Зараз ми є свідками глобального експерименту над природою й навколишнім середовищем, результати якого неможливо передбачити. Пам’ятаймо, що у природи немає своїх адвокатів. Захист її інтересів є захистом інтересів майбутніх людських поколінь», - наголосила прес-секретар конференції – Єргеєва Анна.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)