Новини

Фаховий конкурс "Кращий за професією - Кухар"2017.06.22 18:15

21 червня на базі практики - ресторація "Добра хата" під егідою Асоціації кулінарів України студенти нашого коледжу разом із Золотим шеф-кухарем Пархомчуком Ігорем взяли участь у проведенні фахового  конкурсу "Кращий за професією - Кухар".
Було проведено майстер-клас по приготуванню страв сучаної української кухні. Кожен з присутніх мав можливість спостерігати за майстерністю і вправністю справжнього професіонала і студентів.
Оцінювали конкурс "Кращий за професією - Кухар" наш випускник, власник ресторації "Добра хата", член правління асоціації кулінарів України - Наход Микола Іванович, заступник директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти - Семенюк Інна Борисівна та директор Луцького кооперативного коледжу - Стрільчук Наталія Степанівна. Студенти коледжу змагались між собою у складі двох команд і продемонстрували належну фахову підготовку. Між конкурсами присутніх розважали учасники вокального гуртка коледжу. Захід пройшов на належному професійному рівні.
Висловлюємо щиру подяку керівнику та колективу ресторації "Добра хата".


Переглянути фотогалерею
Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)