Новини

Конкурс декламування поезії іноземними мовами2017.06.08 17:24

7 червня 2017 року в актовій залі Луцького кооперативного коледжу відбувся конкурс декламування поезії іноземними мовами.

Студентам, які виявили бажання приймати участь у конкурсі було поставлене завдання обрати будь-яку поезію відомих поетів. Одним з найбільш популярних поетів є Т. Г. Шевченко, майже через півтора століття після його смерті, твори, написані Великим Кобзарем, хвилюють, навчають, тривожать душі. Глядачі мали можливість прослухати та порівняти звучання його безсмертної поезії різними іноземними мовами (а саме: українською, англійською, польською). Учасники конкурсу також виконали гімн студентів латинською та українською мовами.

Перше місце у конкурсі здобула студентка групи ЗОП-1 Дух Ольга, яка декламувала вірш «The silent words are frightening and mean» by Lina Kostenko.

Друге місце у конкурсі посіла студентка групи ГО-31 Кравець Ольга з віршем «Садок вишневий коло хати» (польською мовою). 

Третє місце у конкурсі дісталося студентці групи ЗОП-2 Поліщук Катерині з віршем «Smile».

Вітаємо усіх переможців конкурсу і бажаємо подальшого творчого натхнення!!!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)