Новини

Прес-центр студентської ради коледжу представляє Студентську республіку - 2017 із перших вуст2017.06.01 16:08

«11-та «Студентська республіка» проходила з 26 по 28 травня 2017 року на базі табору «Сонячний» (с. Гаразджа Луцького району). Наш коледж традиційно взяв участь у фестивалі, хоча я, як студентка - першокурсниця, вперше відвідую подібний захід», - розповідає Голова Студентської ради коледжу Федчик Олеся. – «В день нашої поїздки я була впевнена, що наша команда «VIP» достойно представить наш заклад серед інших 12 команд – учасниць із різних навчальних закладів області. Щодня ми  брали участь у різноманітних тренінгах та мотиваційних зустрічах, змагалися у спортивних та інтелектуальних конкурсах, демонстрували вокальні та хореографічні навички, а ввечері – розмови біля вогнища та запальна дискотека. Програма фестивалю була продумана до дрібниць, тому і команди і гості поїхали з табору задоволені активним відпочинком, знайшли нових друзів та отримали мотивацію для подальшої роботи у своїх навчальних закладах. Для мене «Студреспубліка» - це перш за все спортивні змагання, весела, дружня компанія та чудовий настрій, яскрава згадка про студентське життя першокурсника».

Наприкінці другого дня фестивалю відбувся фінал конкурсу краси особистості «Перша леді-2017. Волинь». Наш коледж представляла красуня-студентка першого курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Шамбора Надія.

Своїми враженнями від конкурсу Надія охоче поділилася з нами. «Це перший мій досвід у подібних конкурсах, тому я трішки хвилювалася. Від самого початку, участь у конкурсі для мене – цілковита непередбачувана авантюра! Потім, сама для себе я визначила мотивацію участі в конкурсі – отримати нові враження, досвід та наснагу. Хочу відзначити професіоналізм та високі стандарти, з якими підійшли організатори конкурсу. Що запам’яталося найбільше? Важко виділити щось одне, підготовка до конкурсу пролетіла неймовірно швидко та насичено. Протягом двох днів я разом з іншими учасницями, відвідувала майстер-класи з макіяжу, дефіле, хореографії, брала участь в фото сесіях та, навіть, вчилася надавати першу медичну допомогу. Після закінчення конкурсу краси ми отримали від спонсорів заходу подарункові сертифікати на придбання косметики, дисконт картки на одяг та абонемент картки у спортзал. Зараз я почуваю себе переповненою враженнями і емоціями. Я дуже радію, що ми разом з дівчатами - учасницями змогли подарувати емоції і глядачам і самі на 100% пережили й відчули їх. Для мене, якщо ви розумієте, більш важлива не перемога над іншими учасницями, а перемога над собою. Що мені і врешті вдалося зробити».

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)