Новини

Прес-центр студентської ради коледжу представляє Студентську республіку - 2017 із перших вуст2017.06.01 16:08

«11-та «Студентська республіка» проходила з 26 по 28 травня 2017 року на базі табору «Сонячний» (с. Гаразджа Луцького району). Наш коледж традиційно взяв участь у фестивалі, хоча я, як студентка - першокурсниця, вперше відвідую подібний захід», - розповідає Голова Студентської ради коледжу Федчик Олеся. – «В день нашої поїздки я була впевнена, що наша команда «VIP» достойно представить наш заклад серед інших 12 команд – учасниць із різних навчальних закладів області. Щодня ми  брали участь у різноманітних тренінгах та мотиваційних зустрічах, змагалися у спортивних та інтелектуальних конкурсах, демонстрували вокальні та хореографічні навички, а ввечері – розмови біля вогнища та запальна дискотека. Програма фестивалю була продумана до дрібниць, тому і команди і гості поїхали з табору задоволені активним відпочинком, знайшли нових друзів та отримали мотивацію для подальшої роботи у своїх навчальних закладах. Для мене «Студреспубліка» - це перш за все спортивні змагання, весела, дружня компанія та чудовий настрій, яскрава згадка про студентське життя першокурсника».

Наприкінці другого дня фестивалю відбувся фінал конкурсу краси особистості «Перша леді-2017. Волинь». Наш коледж представляла красуня-студентка першого курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Шамбора Надія.

Своїми враженнями від конкурсу Надія охоче поділилася з нами. «Це перший мій досвід у подібних конкурсах, тому я трішки хвилювалася. Від самого початку, участь у конкурсі для мене – цілковита непередбачувана авантюра! Потім, сама для себе я визначила мотивацію участі в конкурсі – отримати нові враження, досвід та наснагу. Хочу відзначити професіоналізм та високі стандарти, з якими підійшли організатори конкурсу. Що запам’яталося найбільше? Важко виділити щось одне, підготовка до конкурсу пролетіла неймовірно швидко та насичено. Протягом двох днів я разом з іншими учасницями, відвідувала майстер-класи з макіяжу, дефіле, хореографії, брала участь в фото сесіях та, навіть, вчилася надавати першу медичну допомогу. Після закінчення конкурсу краси ми отримали від спонсорів заходу подарункові сертифікати на придбання косметики, дисконт картки на одяг та абонемент картки у спортзал. Зараз я почуваю себе переповненою враженнями і емоціями. Я дуже радію, що ми разом з дівчатами - учасницями змогли подарувати емоції і глядачам і самі на 100% пережили й відчули їх. Для мене, якщо ви розумієте, більш важлива не перемога над іншими учасницями, а перемога над собою. Що мені і врешті вдалося зробити».

Оголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)