Новини

ХI регіональний етап всеукраїнського студентського фестивалю "Студентська республіка 2017"2017.05.30 15:53

26-28 травня 2017 року на базі дитячого  оздоровчого табору «Сонячний» відбувся обласний фестиваль «Студентська республіка-2017». На фесті зареєструвалося 12 команд із різних навчальних закладів області: як волинські виші, так і коледжі. Луцький кооперативний коледж Львівського торговельно- економічного університету традиційно взяв участь у фестивалі. Приємно, що наші випускники Вихованець Сергій та Колбасіна Валерія входили до складу оргкомітету «Студентської республіки».

Мульти-фестиваль передбачав організацію студентського наметового містечка. Програма заходу була досить насичена. Протягом трьох днів команди брали участь у різноманітних конкурсах,  семінарах, інтелектуальних та спортивних турнірах, квестах, фестивалях. У рамках «Студереспубліки» проходив конкурс краси «Перша Леді Волині», участь у якому брала красуня-студентка першого курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Шамбора Надія. Протягом двох днів вона відвідувала майстер-класи, брала участь в фото сесіях, вчилася  дефілювати та  продемонструвала присутнім свою красу та знання. 

Наш коледж достойно представила команда «VIP», до складу якої  входили студенти різних курсів, груп та спеціальностей:  Голова студентської ради коледжу - Федчик О., Панасевич М., Сич В., Каратник О., Ліхтанський М., Ольшевський Т., Гаджало І., Батула І., Степанюк П., Голуб Р., Байсарович І., Байбула Я., Коляда С., Єргеєва А., Тиндюк С.

Серед присутніх учасників панував здоровий дух азарту та конкуренції. Усі члени нашої команди були активними та докладали максимум зусиль, щоб наблизити перемогу. Але, можливо, втома далася взнаки. За результатами змагань команда коледжу набрала 206 балів – це досить хороший результат! А ще участь у подібних заходах – це величезний досвід роботи у команді та розвиток лідерських якостей, виховання відповідальності, комунікабельності, толерантності, адже кожен з членів команди думав та турбувався не лише про себе - як наслідок ще згуртованіший колектив та набуття важливих вмінь і навичок, які знадобляться їм у подальшому самостійному житті

Надовго запам’ятається учасникам смачний український борщ, зварений на вогнищі,  який неодноразово на прохання друзів, готував студент спеціальності «Виробництво харчової продукції»  Гергель Вадим. Надовго у пам’яті наших студентів залишаться вечірні посиденьки біля вогнища,смак каші, яку вони самі приготували, шашличок, гарна пісня та душевна розмова. Що не кажіть, cтудентські роки –  це найкращі роки!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)