Новини

Фаховий конкурс «Ресторатор the best»2017.05.19 15:46

Сучасний випускник коледжу повинен бути конкурентоспроможним на ринку праці. Професіоналізм забезпечує високу професійну мобільність, здатність оперативно освоювати нововведення і швидко адаптуватися до мінливих умов виробництва, здатність самостійно обирати сферу діяльності, приймати відповідальні рішення і забезпечувати саморегуляцію поведінки.

Світ ресторанного бізнесу величезний і різноманітний, заплута­тися в ньому дуже легко. Саме напередодні Всесвітнього дня ресторанів, який відзначається 18 травня, в ході проведення тижня циклової комісії «Організації обслуговування та товарознавчих дисциплін» відбувся фаховий  конкурс «Ресторатор the best» серед студентів спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа».

Метою конкурсу було виявлення фахових знань, професійної компетентності, загальної ерудиції, ділових якостей студентів, майстерності у набутій спеціальності, підвищення мотивації серед студентів другого курсу.

У змаганнях брали участь студенти групи ВХП-21/2, РО-21/2, які представляли українську, італьську та грузинську кухні.  

Конкурс включав наступні завдання:

Представлення. Учасники представляли ЗРГ, особливість національної кухні. У розминці конкурсанти демонстрували знання  студентського та професійного сленгу.

Велику цікавість у глядачів викликав мовний батл, у якому команди по черзі називали скоромовки, у яких є згадка про страви, продукти, посуд тощо.

Капітани змагалися в ораторському мистецтві, переконуючи присутніх у важливості значення мови у професійному спілкуванні.

Найбільше захопленняя у присутніх було від домашнього завдання «Сало – воно і в Африці сало».

Роботу учасників змагань оцінювало професійне журі. За результатами конкурсу перше місце здобула команда групи РО-21, капітан Балака Вадим.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)