Новини

Фаховий конкурс «Ресторатор the best»2017.05.19 15:46

Сучасний випускник коледжу повинен бути конкурентоспроможним на ринку праці. Професіоналізм забезпечує високу професійну мобільність, здатність оперативно освоювати нововведення і швидко адаптуватися до мінливих умов виробництва, здатність самостійно обирати сферу діяльності, приймати відповідальні рішення і забезпечувати саморегуляцію поведінки.

Світ ресторанного бізнесу величезний і різноманітний, заплута­тися в ньому дуже легко. Саме напередодні Всесвітнього дня ресторанів, який відзначається 18 травня, в ході проведення тижня циклової комісії «Організації обслуговування та товарознавчих дисциплін» відбувся фаховий  конкурс «Ресторатор the best» серед студентів спеціальностей «Харчові технології» та «Готельно-ресторанна справа».

Метою конкурсу було виявлення фахових знань, професійної компетентності, загальної ерудиції, ділових якостей студентів, майстерності у набутій спеціальності, підвищення мотивації серед студентів другого курсу.

У змаганнях брали участь студенти групи ВХП-21/2, РО-21/2, які представляли українську, італьську та грузинську кухні.  

Конкурс включав наступні завдання:

Представлення. Учасники представляли ЗРГ, особливість національної кухні. У розминці конкурсанти демонстрували знання  студентського та професійного сленгу.

Велику цікавість у глядачів викликав мовний батл, у якому команди по черзі називали скоромовки, у яких є згадка про страви, продукти, посуд тощо.

Капітани змагалися в ораторському мистецтві, переконуючи присутніх у важливості значення мови у професійному спілкуванні.

Найбільше захопленняя у присутніх було від домашнього завдання «Сало – воно і в Африці сало».

Роботу учасників змагань оцінювало професійне журі. За результатами конкурсу перше місце здобула команда групи РО-21, капітан Балака Вадим.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)