Новини

День вишиванки2017.05.19 13:36

Вишиванка - символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів. 18 травня 2017 року Україна відзначає  День вишиванки. Це свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні, народні традиції та об’єднати українців.До  святкування активно приєднались студенти, викладачі  та працівники Луцького кооперативного коледжу.  У цей день в коледжі можна було побачити безліч варіацій національної сорочки, які різнилися між собою орнаментом, тканиною, технікою виконання та гамою барв. Наскільки приємно бачити наш колектив у прекрасному одязі, що опирається на тисячолітню мудрість та історію українського народу!

У вестибюлі коледжу студенти разом із керівниками груп організували виставку української вишивки. Було надзвичайно врочисто, панував дух родинного тепла. Нашій увазі було представлено: картини, образи, вишиті бісером та нитками, рушники, серветки. Виставка відзначається високим професійним рівнем виконання вишивок, оригінальністю, пізнавальним характером представлених експонатів.

Хотілося б подякувати всім учасникам свята за активну громадську позицію та небайдужість. 

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)