Новини

День вишиванки2017.05.19 13:36

Вишиванка - символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів. 18 травня 2017 року Україна відзначає  День вишиванки. Це свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні, народні традиції та об’єднати українців.До  святкування активно приєднались студенти, викладачі  та працівники Луцького кооперативного коледжу.  У цей день в коледжі можна було побачити безліч варіацій національної сорочки, які різнилися між собою орнаментом, тканиною, технікою виконання та гамою барв. Наскільки приємно бачити наш колектив у прекрасному одязі, що опирається на тисячолітню мудрість та історію українського народу!

У вестибюлі коледжу студенти разом із керівниками груп організували виставку української вишивки. Було надзвичайно врочисто, панував дух родинного тепла. Нашій увазі було представлено: картини, образи, вишиті бісером та нитками, рушники, серветки. Виставка відзначається високим професійним рівнем виконання вишивок, оригінальністю, пізнавальним характером представлених експонатів.

Хотілося б подякувати всім учасникам свята за активну громадську позицію та небайдужість. 

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)