Новини

Навчальні семінари для студентських рад області2017.05.17 13:05

12 травня члени Студентської ради Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету Байбула Яна, Гаджало Ірина, Коляда Софія, Маруніч Андрій, Тиндюк Станіслав приймали активну участь у навчальних семінарах, які проводила ГО «Студентська Рада Волині».

Під час навчання студенти мали змогу ознайомилися з діяльністю органів студентського самоврядування різних навчальних закладів, обмінялися досвідом, удосконалили свої вміння та навички роботи в команді, акцентували увагу на формуванні лідерських якостей. Такий захід необхідний для покращення ефективності роботи  студентської ради.

 По закінченню семінару наші  студенти отримали сертифікат за участь у тренінгах: «Стипендіальне забезпечення. Формування особистого рейтингу», «Статут ОСС», «Права та обов’язки студентських рад», «Інформування студентів та поширення інформації у навчальних закладах.

Цей день був дуже насичений позитивними емоціями та цікавими знайомствами.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)