Новини

Майстер-клас у ресторані "Зелений гай"2017.05.12 14:57

11 травня 2017 року у коледжі розпочався тиждень циклової комісії обслуговування та товарознавчих дисциплін. В цей день учні за професією «Офіціант. Бармен» та студенти спеціальності «Ресторанне обслуговування» відвідали одну з баз практики навчального закладу ресторанно-готельний комплекс «Зелений гай».

Бармен та офіціанти провели для майбутніх спеціалістів у сфері обслуговування майстер-класи. Випускник коледжу за професією «Офіціант. Бармен» (2003 р.), а нині бармен ресторану «Зелений гай» Олександр Мазуркевич продемонстрував учням та студентам вмінням ефективно працювати з барним обладнанням в процесі приготування кавових напоїв та коктейлів, дозволив відчути себе «господарями барної стійки».

Випускниця коледжу зі спеціальності «Технологія харчування»Ірина Куцевич за час роботи у ресторані досконало оволоділа всіма тонкощами етикету, сервіровки столу, правилами подачі страв та обслуговування відвідувачів і радо поділилась ними зі своїми «молодшими» колегами.

Директор коледжу Стрільчук Наталія Степанівна щиро подякувала керівнику ресторанно-готельного комплексу «Зелений гай» Кушнір Надії Михайлівні та усім працівникам  за багаторічну співпрацю з навчальним закладом та  високоякісну практичну підготовку майбутніх спеціалістів у сфері готельно-ресторанного бізнесу.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)