Новини

Майстер-клас у ресторані "Зелений гай"2017.05.12 14:57

11 травня 2017 року у коледжі розпочався тиждень циклової комісії обслуговування та товарознавчих дисциплін. В цей день учні за професією «Офіціант. Бармен» та студенти спеціальності «Ресторанне обслуговування» відвідали одну з баз практики навчального закладу ресторанно-готельний комплекс «Зелений гай».

Бармен та офіціанти провели для майбутніх спеціалістів у сфері обслуговування майстер-класи. Випускник коледжу за професією «Офіціант. Бармен» (2003 р.), а нині бармен ресторану «Зелений гай» Олександр Мазуркевич продемонстрував учням та студентам вмінням ефективно працювати з барним обладнанням в процесі приготування кавових напоїв та коктейлів, дозволив відчути себе «господарями барної стійки».

Випускниця коледжу зі спеціальності «Технологія харчування»Ірина Куцевич за час роботи у ресторані досконало оволоділа всіма тонкощами етикету, сервіровки столу, правилами подачі страв та обслуговування відвідувачів і радо поділилась ними зі своїми «молодшими» колегами.

Директор коледжу Стрільчук Наталія Степанівна щиро подякувала керівнику ресторанно-готельного комплексу «Зелений гай» Кушнір Надії Михайлівні та усім працівникам  за багаторічну співпрацю з навчальним закладом та  високоякісну практичну підготовку майбутніх спеціалістів у сфері готельно-ресторанного бізнесу.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)