Новини

Майстер-клас у ресторані "Зелений гай"2017.05.12 14:57

11 травня 2017 року у коледжі розпочався тиждень циклової комісії обслуговування та товарознавчих дисциплін. В цей день учні за професією «Офіціант. Бармен» та студенти спеціальності «Ресторанне обслуговування» відвідали одну з баз практики навчального закладу ресторанно-готельний комплекс «Зелений гай».

Бармен та офіціанти провели для майбутніх спеціалістів у сфері обслуговування майстер-класи. Випускник коледжу за професією «Офіціант. Бармен» (2003 р.), а нині бармен ресторану «Зелений гай» Олександр Мазуркевич продемонстрував учням та студентам вмінням ефективно працювати з барним обладнанням в процесі приготування кавових напоїв та коктейлів, дозволив відчути себе «господарями барної стійки».

Випускниця коледжу зі спеціальності «Технологія харчування»Ірина Куцевич за час роботи у ресторані досконало оволоділа всіма тонкощами етикету, сервіровки столу, правилами подачі страв та обслуговування відвідувачів і радо поділилась ними зі своїми «молодшими» колегами.

Директор коледжу Стрільчук Наталія Степанівна щиро подякувала керівнику ресторанно-готельного комплексу «Зелений гай» Кушнір Надії Михайлівні та усім працівникам  за багаторічну співпрацю з навчальним закладом та  високоякісну практичну підготовку майбутніх спеціалістів у сфері готельно-ресторанного бізнесу.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)