Новини

День матері2017.05.11 16:26

У другу неділю травня в Україні відзначають Свято матері. З цієї нагоди 10 травня у Луцькому кооперативному коледжі ЛТЕУ відбувся святковий концерт присвячений Дню матері за  участю групи ЗОП-3, куратор Ляшук Ольга Степанівна, студентів груп ТМ-21/2 - Каліх Мар’яни, Гаджало Ірини та ЗОП-1 - Шамбори Надії. Щирі вітання лунали викладачам і батькам студентів, які були присутні на святі. Студенти групи розказували вірші, співали пісні своїм матусям, бабусям, а також на гарний настрій подарували весняні квіти.

Дорогі жінки! Від щирого серця вітаємо вас зі святом - Днем матері! Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Кожен день буде наповнений радісними і приємними подіями! Щастя, здоров’я, благополуччя, душевного спокою і любові! Миру і затишку вашому дому!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)