Новини

Вибори органів студентського самоврядування2017.05.04 12:08

3 травня 2017 р. у актовій залі Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету відбулася звітно-виборча конференція, де студенти відзвітували за свою діяльність протягом року та провели  вибори  нового голови Студентської ради, шляхом закритого голосування. Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» кожен студент  мав можливість висловити довіру тому чи іншому кандидату і саме від нього залежало майбутнє студентського самоврядування коледжу. Вибори відбувалися в таємному порядку і результати стали відомі після офіційного результату, затвердженого протоколом Виборчої комісії. Програма розвитку студентського самоврядування, представлена Федчик Олесею, переконала більшість присутніх на звітно-виборчій конференції студентів віддати  за неї свій голос

За результатами підрахунку голосів, з невеликим відривом, новим головою студентського самоврядування нашого коледжу стала студентка групи ЗОП-1 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізація «Товарознавство в митній справі» Федчик Олеся, котра зарекомендувала себе як відповідальна першокурсниця, яка володіє лідерськими та організаторськими якостями.

Отже, голоси студентів розподілилися наступним чином:

Гаджало Ірина                                12 %

Голуб Роман                                   21 %

Мельник Ярослав                           33 %

Федчик Олеся                                 34 %

Вітаємо новообраного голову студентської ради Федчик Олесю! Бажаємо успішної командної роботи, плідної праці, творчих злетів, креативних ідей, завзяття та ентузіазму!

               
Оголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)