Новини

День цивільного захисту2017.05.03 18:15

Щоб навчити студентів правильно  діяти, бути рішучими та зібраними, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25-28 квітня у Луцькому кооперативному коледжі  проводилися заходи, під час яких студентів навчали діяти у екстремальних ситуаціях. На урочистій лінійці було оголошено план проведення цивільного захисту.

Куратори груп розповіли студентам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті,  про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час евакуації. У фойє коледжу демонстрували навчальні фільми, з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій. Медична сестра коледжу разом з викладачами «Захисту Вітчизни», «Безпеки життєдіяльності», «Охорони праці» на подвір’ї коледжу продемонстрували навики надання першої медичної допомоги. Основним завданням у рамках Дня цивільного захисту було не лише отримали теоретичні знання, а й уміти застосовувати їх на практиці. Тому завершальним етапом було відпрацювання навичок надання першої медичної допомоги, послідовність дій у надзвичайних ситуаціях: при виявленні небезпечних знахідок у навчальному закладі, під час штормового попередження, евакуація  під час пожежі,  за сигнальним оповіщенням.

Студенти продемонстрували обізнаність і належну підготовку у разі виникнення надзвичайних ситуацій.  День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Завершилися навчання з цивільного захисту традиційним підведенням  підсумків начальником ЦЗ, директором коледжу Стрільчук Н.С.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)