Новини

День цивільного захисту2017.05.03 18:15

Щоб навчити студентів правильно  діяти, бути рішучими та зібраними, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 25-28 квітня у Луцькому кооперативному коледжі  проводилися заходи, під час яких студентів навчали діяти у екстремальних ситуаціях. На урочистій лінійці було оголошено план проведення цивільного захисту.

Куратори груп розповіли студентам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті,  про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час евакуації. У фойє коледжу демонстрували навчальні фільми, з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій. Медична сестра коледжу разом з викладачами «Захисту Вітчизни», «Безпеки життєдіяльності», «Охорони праці» на подвір’ї коледжу продемонстрували навики надання першої медичної допомоги. Основним завданням у рамках Дня цивільного захисту було не лише отримали теоретичні знання, а й уміти застосовувати їх на практиці. Тому завершальним етапом було відпрацювання навичок надання першої медичної допомоги, послідовність дій у надзвичайних ситуаціях: при виявленні небезпечних знахідок у навчальному закладі, під час штормового попередження, евакуація  під час пожежі,  за сигнальним оповіщенням.

Студенти продемонстрували обізнаність і належну підготовку у разі виникнення надзвичайних ситуацій.  День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Завершилися навчання з цивільного захисту традиційним підведенням  підсумків начальником ЦЗ, директором коледжу Стрільчук Н.С.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)