Новини

До дня святого Воскресіння2017.04.12 17:38

Наближається  головне свято християн – Світле Христове Воскресіння, яке символізує перемогу життя на смертю, доброти над злом і безмежної віри над відчаєм. З нагоди святкування одного з найбільших християнських свят у фойє коледжу  студенти представили тематичні Великодні композиції. На виставці можна було спостерігати надзвичайні  роботи - розписані та оздоблені бісером писанки, вироби із глини, малюнки, макети створені з паперу та розмальовані фарбами, а також вироби з лози.

Тут усе милує душу і чарує зір,  співає своїми барвами, колоритом, формами. Оце і є радість людської душі, оце і є життя народу! У всіх формах народної творчості  можна прочитати всю історію  віковічного  життя  українського народу, його долю, вдачу, характер. Тому всім нам  потрібно пам’ятати  історію нашого народу, культуру, звичаї, обряди,  традиції,  бо це і є  найбільшим скарбом людської душі!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)