Новини

До дня святого Воскресіння2017.04.12 17:38

Наближається  головне свято християн – Світле Христове Воскресіння, яке символізує перемогу життя на смертю, доброти над злом і безмежної віри над відчаєм. З нагоди святкування одного з найбільших християнських свят у фойє коледжу  студенти представили тематичні Великодні композиції. На виставці можна було спостерігати надзвичайні  роботи - розписані та оздоблені бісером писанки, вироби із глини, малюнки, макети створені з паперу та розмальовані фарбами, а також вироби з лози.

Тут усе милує душу і чарує зір,  співає своїми барвами, колоритом, формами. Оце і є радість людської душі, оце і є життя народу! У всіх формах народної творчості  можна прочитати всю історію  віковічного  життя  українського народу, його долю, вдачу, характер. Тому всім нам  потрібно пам’ятати  історію нашого народу, культуру, звичаї, обряди,  традиції,  бо це і є  найбільшим скарбом людської душі!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)