Новини

До дня святого Воскресіння2017.04.12 17:38

Наближається  головне свято християн – Світле Христове Воскресіння, яке символізує перемогу життя на смертю, доброти над злом і безмежної віри над відчаєм. З нагоди святкування одного з найбільших християнських свят у фойє коледжу  студенти представили тематичні Великодні композиції. На виставці можна було спостерігати надзвичайні  роботи - розписані та оздоблені бісером писанки, вироби із глини, малюнки, макети створені з паперу та розмальовані фарбами, а також вироби з лози.

Тут усе милує душу і чарує зір,  співає своїми барвами, колоритом, формами. Оце і є радість людської душі, оце і є життя народу! У всіх формах народної творчості  можна прочитати всю історію  віковічного  життя  українського народу, його долю, вдачу, характер. Тому всім нам  потрібно пам’ятати  історію нашого народу, культуру, звичаї, обряди,  традиції,  бо це і є  найбільшим скарбом людської душі!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)