Новини

Загальноміська толока 20172017.03.31 12:47

31 березня студенти коледжу розпочали прибирання території скверу між Палацом учнівської молоді та річкою Сапалаївкою у рамках традиційної загальноміської толоки.

Метою акції було не лише долучитись до прибирання і впорядкування прилеглої території, а й виховання у молоді патріотизму, екологічної свідомості та дбайливого ставлення до природи. Ця ділянка виявилася дуже забруднена твердими побутовими відходами: пакети, пляшки, пластикові контейнери та багато іншого сміття і непотребу «прикрашали» ботанічний сад. 

Студенти груп ТМ-21 та ТКД-21 закликають усіх дбати про навколишнє середовище, бо ж чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять.Сподіваємось, що лучани з вдячністю оцінять виконану  роботу та дбатимуть, аби наше місто завжди залишалось чистими та охайним.

Студенти груп ЗОП-1, ЗОП-2 та учні груп КК-21, КК-31 прибирали подвір’я навчального закладу та територію прилеглу до коледжу.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)