Новини

Виробнича практика на відділенні з підготовки робітничих кадрів2017.03.30 14:46

У січні-березні 2017 року учні груп відділення з підготовки робітничих кадрів за професіями «Кухар. Кондитер», «Офіціант. Бармен» та «Продавець продовольчих товарів. Продавець непродовольчих товарів» проходили виробничу практику на підприємствах міста Луцька та Волинської області. Основним завданням виробничої практики учнівє закріплення та поглиблення теоретичних знань, отриманих у процесі теоретичного навчання, формування професійних вмінь та навичок в умовах підприємств  ресторанного господарства і торгівлі.  

Учні  групи ППН-22 за професією 5220 «Продавець продовольчих товарів» з 09.01.2017 по 18.02.2017 проходили виробничу практику у закладах торгівлі Луцька і Волинської області (майстер виробничого навчання Ляшук О.С.). Метою практики, як заключного етапу навчально-виробничого процесу, була підготовка майбутнього продавця до самостійної роботи на підприємствах торгівлі з професії «Продавець продовольчих товарів» ІІІ розряду. Під час виробничої практики учні набули фахових вмінь, які будуть застосовувати у своїй подальшій професії. Після практики учні здали державну підсумкову атестацію і здобули професію «Продавець продовольчих товарів» ІІІ розряду.

Учні за професією «Кухар. Кондитер» під керівництвом майстра виробничого навчання Шевчук О.В. вдосконалювали практичні навички обробки сировини, виготовлення напівфабрикатів та різноманітних страв на кращих підприємствах ресторанного господарства. Ресторанно-готельний комплекс «Зелений гай», ресторація «Добра хата», ресторани «Show basilic», «Прага», «Білий рояль» та «Колобок», кафе «Шафран», «Кульбаба», «Любава» та «Над Стиром» гостинно прийняли майбутніх кухарів та допомагали їм пройти перші кроки у професійному становленні. Виробнича практика – це важливий етап для визначення рівня професійних знань, практичних вмінь та навичок перед державною кваліфікаційною атестацією.  Всі учні груп КК-21 та КК-22 отримали високі оцінки під час проходження виробничої практики, захистили кваліфікаційні пробні роботи, які передбачені навчальним планом та отримали кваліфікацію кухаря ІІІ розряду.

Я проходила практику у ресторані «Білий рояль», під час якої вивчила технологію приготування багатьох страв, удосконалила навички кулінарної обробки виробів, формувала та панірувала напівфабрикати. Найбільше мені сподобалось порціонувати та оформляти страви перед подачею. Особливо мені сподобалась фірмова страва закладу – друга м’ясна страва «Білий рояль» зі складним гарніром. Зараз я успішно продовжую навчання для отримання фаху кондитера, адже солодкі страви – це приємне доповнення до будь-якого меню.

Марія Мірчук, учениця групи КК-22

Нещодавно я проходив першу виробничу практику у ресторанно-готельному комплексі "Зелений гай". Мені дуже сподобався колектив цього закладу і високий професіоналізм шеф-кухаря. Я ознайомився з технікою безпеки на підприємстві, вивчив роботу різноманітного обладнання та вдпрацьовував навички приготування страв високого рівня складаності. Було дуже приємно працювати у закладі та чути схвальні відгуки від його відвідувачів.

Володимир Литвин, учень групи КК-22


Переглянути фотогалерею
Оголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)