Новини

Виставка «Вони були першими»2017.03.16 15:12

З нагоди Дня українського добровольця, в приміщенні актової зали Волинського краєзнавчого музею було розгорнуто виставку «Вони були першими». Дана експозиція,  присвячена загиблим воїнам, які добровільно, за покликом серця боролися з перших днів воєнних дій на Сході нашої країни, і тим, які звідти повернулися живими.

Студенти групи ТМ-21/2 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізація «Товарознавство в митній справі» разом із куратором групи Потапюк Л.П. відвідали виставку, на якій було представлено матеріали, присвячені добровольчим батальйонам, що захищають цілісність нашої країни на Сході: «Азов», «Айдар», «Світязь», «Правий сектор» та ін. Добровольці передали у власність музею свої особисті речі: військову форму, осколки снарядів, що летіли зі сторони ворога, державні прапори, які були з ними на фронті, світлини перших запеклих боїв.

Добровольці та волонтери були найпершими, які відразу ж з київського Майдану вирушили на війну. І, на жаль, їх імен найбільше серед загиблих. Про це треба пам’ятати і цей подвиг повинен бути прикладом для усіх, як необхідно любити свою землю.

Такі подвиги повинні бути достойно пошановані та збережені в історії, тому що самі військові не хизуються своїми подвигами і важливістю своєї справи, вони мовчки виконують свій громадянський і моральний обов’язок.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)