Новини

Виставка «Вони були першими»2017.03.16 15:12

З нагоди Дня українського добровольця, в приміщенні актової зали Волинського краєзнавчого музею було розгорнуто виставку «Вони були першими». Дана експозиція,  присвячена загиблим воїнам, які добровільно, за покликом серця боролися з перших днів воєнних дій на Сході нашої країни, і тим, які звідти повернулися живими.

Студенти групи ТМ-21/2 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізація «Товарознавство в митній справі» разом із куратором групи Потапюк Л.П. відвідали виставку, на якій було представлено матеріали, присвячені добровольчим батальйонам, що захищають цілісність нашої країни на Сході: «Азов», «Айдар», «Світязь», «Правий сектор» та ін. Добровольці передали у власність музею свої особисті речі: військову форму, осколки снарядів, що летіли зі сторони ворога, державні прапори, які були з ними на фронті, світлини перших запеклих боїв.

Добровольці та волонтери були найпершими, які відразу ж з київського Майдану вирушили на війну. І, на жаль, їх імен найбільше серед загиблих. Про це треба пам’ятати і цей подвиг повинен бути прикладом для усіх, як необхідно любити свою землю.

Такі подвиги повинні бути достойно пошановані та збережені в історії, тому що самі військові не хизуються своїми подвигами і важливістю своєї справи, вони мовчки виконують свій громадянський і моральний обов’язок.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)