Новини

Виставка «Вони були першими»2017.03.16 15:12

З нагоди Дня українського добровольця, в приміщенні актової зали Волинського краєзнавчого музею було розгорнуто виставку «Вони були першими». Дана експозиція,  присвячена загиблим воїнам, які добровільно, за покликом серця боролися з перших днів воєнних дій на Сході нашої країни, і тим, які звідти повернулися живими.

Студенти групи ТМ-21/2 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізація «Товарознавство в митній справі» разом із куратором групи Потапюк Л.П. відвідали виставку, на якій було представлено матеріали, присвячені добровольчим батальйонам, що захищають цілісність нашої країни на Сході: «Азов», «Айдар», «Світязь», «Правий сектор» та ін. Добровольці передали у власність музею свої особисті речі: військову форму, осколки снарядів, що летіли зі сторони ворога, державні прапори, які були з ними на фронті, світлини перших запеклих боїв.

Добровольці та волонтери були найпершими, які відразу ж з київського Майдану вирушили на війну. І, на жаль, їх імен найбільше серед загиблих. Про це треба пам’ятати і цей подвиг повинен бути прикладом для усіх, як необхідно любити свою землю.

Такі подвиги повинні бути достойно пошановані та збережені в історії, тому що самі військові не хизуються своїми подвигами і важливістю своєї справи, вони мовчки виконують свій громадянський і моральний обов’язок.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)