Новини

День українського добровольця2017.03.16 14:40

14 березня в Україні вперше на державному рівні відзначається День українського добровольця.  Саме завдяки добровольцям українська держава існує нині. 

Коли почалася російська агресія на Сході України, першими стали на її оборону добровольчі батальйони.  Війна триває й ми повинні максимально популяризувати пам’ять, збирати й берегти матеріали про них.

Студенти нашого коледжу вважають своїм обов’язком вшанувати пам’ять тих військових, які загинули, і підтримати тих, хто захищає нашу державу сьогодні. Студенти групи ЗОП-1 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізація «Товарознавство в митній справі»  разом із заступником директора з ГОВ Трушевською О.І. відвідали Волинський регіональний музей українського війська, де було розгорнуто тематично-патріотичну виставку. Там представлені матеріали, присвячені добровольчим батальйонам, що захищають цілісність нашої країни на Сході. Студенти мали можливість ознайомитися з рядом світлин, особистих речей бійців. Також значну частину матеріалів складають прапори, військова форма та осколки із зони АТО, представлені макети військового спорядження, технічних засобів. Вони нагадують нам про події на Сході України, про героїчні подвиги наших  земляків, які воювали в зоні АТО. Автори виставки мали на меті вшанувати загиблих добровольців та розповісти про тих, хто захищає нашу незалежність сьогодні.

Також студенти відвідали експозицію військової техніки й озброєння на відкритому майданчику. Працівники музею провели студентам заняття із «Захисту Вітчизни», на якому навчали правильного поводження зі зброєю.

Наша головна мета - зберегти пам’ять про всіх хлопців, які захищали територіальну цілісність нашої держави, воювали та віддавали своє життя за волю України. На їхньому прикладі повинні вчитися майбутні покоління. Дякуємо Вам!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)