Новини

Свято весни, ніжності і краси2017.03.07 11:07

8 Березня, для переважної більшості, перш за все – це свято весни, любові, жіночності. Весна… Жінка… Кохання – категорії вічні. Коли приходить весна,хочеться вірити, що весна ця особлива… Вона дарує нам надію. Надія, що всі зимові негаразди, так як і зима, минуть, відлетять, і світ  оновиться. Недарма, мабуть, святкуємо ми жіночий день саме навесні. Весна, як жінка лагідна, мила, прекрасна, загадкова, тендітна і в той же час сильна. В ній поєднується ніжність, краса, надзвичайна зворушливість, чуттєвість.

З нагоди свята студенти коледжу підготували концерт «Весна. Жінка. Кохання», який подарував всім присутнім іскорку тепла,  любові та сонячні посмішки.

Запальна «Румба» та енергійний «Джайв» викликали у присутніх драйвові емоції.

В той же час «Пісня про матір» заставила нас згадати своїх матерів. Немає любові, сильнішої від материнської, немає ніжності, ніжнішої від ласки і клопотів материнських. Мама – це те слово, яке найчастіше повторює людина в хвилини радості й страждань.

Лірична композиція «DreamaLittleDreamOfMe»  у виконанні художнього керівника Андрєєвої Ю.І. створила загадковий настрій. А заключна композиція «Мелодія» створила атмосферу добра та ніжності.

Ще раз зі святом Вас, дорогі жінки! Жіночого щастя, любові і добра Вам! Нехай поруч з Вами завжди будуть гідні люди, щоб кожний день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм в душі! Хай сонце заходить з весною в ваше серце, нехай з снігом розтануть всі незгоди! Щастя, здоровя, добра та миру!

Переглянути фотогалереюОголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)