Новини

Свято весни, ніжності і краси2017.03.07 11:07

8 Березня, для переважної більшості, перш за все – це свято весни, любові, жіночності. Весна… Жінка… Кохання – категорії вічні. Коли приходить весна,хочеться вірити, що весна ця особлива… Вона дарує нам надію. Надія, що всі зимові негаразди, так як і зима, минуть, відлетять, і світ  оновиться. Недарма, мабуть, святкуємо ми жіночий день саме навесні. Весна, як жінка лагідна, мила, прекрасна, загадкова, тендітна і в той же час сильна. В ній поєднується ніжність, краса, надзвичайна зворушливість, чуттєвість.

З нагоди свята студенти коледжу підготували концерт «Весна. Жінка. Кохання», який подарував всім присутнім іскорку тепла,  любові та сонячні посмішки.

Запальна «Румба» та енергійний «Джайв» викликали у присутніх драйвові емоції.

В той же час «Пісня про матір» заставила нас згадати своїх матерів. Немає любові, сильнішої від материнської, немає ніжності, ніжнішої від ласки і клопотів материнських. Мама – це те слово, яке найчастіше повторює людина в хвилини радості й страждань.

Лірична композиція «DreamaLittleDreamOfMe»  у виконанні художнього керівника Андрєєвої Ю.І. створила загадковий настрій. А заключна композиція «Мелодія» створила атмосферу добра та ніжності.

Ще раз зі святом Вас, дорогі жінки! Жіночого щастя, любові і добра Вам! Нехай поруч з Вами завжди будуть гідні люди, щоб кожний день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, із впевненістю і спокоєм в душі! Хай сонце заходить з весною в ваше серце, нехай з снігом розтануть всі незгоди! Щастя, здоровя, добра та миру!

Переглянути фотогалереюОголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)