Новини

Полум’я погаслих свічок2016.12.08 11:15

07.12.2016 року групою ВХП-31 була проведена виховна година на тему: «Полум`я погаслих свічок», присвячену Всесвітньому Дню толерантності до хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих.

У всьому світі 1 грудня говорять про СНІД, про те, яку загрозу існуванню людства несе ця глобальна епідемія. Згадують і оплакують тих, хто вже помер або смертельно хворий, говорять про масштаби трагедії і про те, що ця чума ХХ, а тепер вже і ХХІ століття загрожує існуванню людства.

За офіційними даними сьогодні у світі 50 млн. ВІЛ-інфікованих, а померло від СНІДу понад 23 млн. осіб. Україна посідає сумне перше місце у Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. Щомісяця в Україні помирає від 30 до 50-ти осіб від СНІДу. Офіційно зареєстровано в Україні 49 тис. ВІЛ-інфікованих. Проте вважається, що на кожного офіційного віл-інфікованого припадає 4-5 неофіційних.

Підводячи підсумок виховної, студенти звернули увагу на те, що кожен сам робить свій вибір. Можливо, для щастя варто обрати гасло: «Здоровий спосіб життя – запорука успішного майбутнього!».


Оголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)