Новини

Львівському торговельно-економічному уінверситету - 200 років!2016.12.09 11:23

12-14 грудня у Львові відбулись святкові заходи з нагоди знаменної події – 200-річчя від дня заснування Львівського торговельно-економічного університету.
14 грудня на урочистостях побували адміністрація та представники від викладацько-студентського колективу Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ. Заходи  розпочались зі Святої Літургії у Архикатедральному Соборі Святого Юра, де присутні молились за мир в Україні, за здоров’я професорсько-викладацького складу, співробітників та студентів навчального закладу.
Після цього студентів познайомили із матеріально-технічною базою університету, особливостями навчання на денному відділенні університету. Студенти мали зустріч із ректором університету, професором Петром Олексійовичем Куциком.

Продовжились заходи Урочистою Академією та святковим концертом, присвяченим 200-річчю ЛТЕУ, які відбулись у Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької.

Переглянути програму святкувань

Переглянути фотогалерею


Оголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)