Новини

Бурштинова осінь2016.10.28 14:55

14 жовтня 2016 року у ресторації «Добра хата» відбувся VII обласний фестиваль «Заяви про себе і свою професію», організований волинським ресторатором, членом правління Асоціації кулінарів України, міжнародним суддею кулінарного мистецтва, випускником Луцького кооперативного коледжу Находом М.І. та Луцьким центром професійно-технічної освіти. Завдяки організаторам кулінарного дійства учасники регіонального фестивалю отримали можливість продемонструвати свої вміння, позмагатися із колегами з різних навчальних закладів області  у приготуванні виставкових страв на українсько-осінню тематику, отримати нові знання і досвід професійного спілкування з вітчизняними зірками кулінарного мистецтва, взяти участь у різноманітних професійних майстер-класах.

Учні, студенти, викладачі та майстри виробничого навчання Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету взяли активну участь у заходах, що проходили у рамках свята «Бурштинова осінь». Учасники фестивалю отримали змогу збагатити свій професійний досвід, дізнатися про тенденції кулінарного мистецтва в Україні та світі, поспілкуватись з провідними спеціалістами сфери ресторанно-готельного бізнесу, ознайомитись з сучасними технологіями та напрямками обслуговування у ресторанному господарстві.

Учасники фестивалю відвідали прес-конференцію президента Асоціації кулінарів України, доктора технічних наук, професора М.І. Пересічного, присвячену Всесвітньому конгресу кулінарів світу, що відбулась  26 вересня 2016 р. у Салоніках. Він акцентував увагу на необхідності споживання не лише смачних, а й корисних страв, орієнтації кулінарних трендів на покоління «Міленіум» та оздоровлення націй, важливе значення роботи кухаря для захисту навколишнього середовища. Відомі шеф-кухарі України, лауреати фестивалів «Смак життя» В’ячеслав Грібов та Сергій Назаренко продемонстрували майстер-класи сучасного кулінарного мистецтва. Переможець проекту «Пекельна кухня» (2011 р.) лучанин Юрій Кондратюк запропонував присутнім скуштувати смачний плов, а представник фірми «Антарес» продемонстрував можливості сучасного пароконвекційного обладнання для приготування страв з риби та м’яса.

Студенти коледжу Дмитро Вуйтак та Олександр Сасін (спеціальність «Виробництво харчової продукції») та учні Тарон  Інтоян та Сергій Котяш (професія «Кухар. Кондитер») частували усіх охочих стравами на грилю.

Учні коледжу Бакалейко Павло та Шудра Альона (професія «Кухар. Кондитер») представили на виставці-продажі  кулінарних виробів страви волинської кухні: ковбасу домашню та картопляну, книші по-волинськи, бутерброди з салом, солені та мариновані овочі. Кухарі представили фаховому журі свою кулінарну майстерність і за результатами змагань отримали І місце у номінації «Кулінарія» та подарунок електром’ясорубку.

Учениця І курсу за професією «Кухар. Кондитер» Юлія Ятчук виборола І місце у конкурсі по карвінгу серед учнів професійно-технічних закладів «Осіння композиція».

Дякуємо усім організаторам та учасникам свята за приємні враження від заходу та здобутий професійний досвід.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)