Новини

Міжнародний день кооперації2016.07.01 17:50

30 червня 2016 року у Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного  університету відбулись урочистості з нагоди 94 річниці Міжнародного дня кооперації. На святкові заходи з’їхались кооператори із усіх районів Волині.

У складі  президії урочистого зібрання були почесні гості: голова Волинської ОДА - Володимир Петрович Гунчик, заступник Луцького міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради, керуючий справами виконкому - Юрій Григорович Вербич, голова Федерації профспілок Волинської області Іванна Анатоліївна Дубинка-Філозоф.

Із вітальним словом виступила голова правління Волинської облспоживспілки – Марта Іванівна Кандиба.

В переддень Міжнародного дня кооперації за сумлінну працю, особистий внесок у розвиток і зміцнення споживчої кооперації області, поліпшення обслуговування населення кращі працівники відзначені нагородами правління Укркоопспілки та ЦК профспілки, Почесними грамотами правління облспоживспілки та обкому профспілки правління споживчої кооперації, Почесними  грамотами та подяками голови обласної державної адміністрації, подяками Луцького міського голови.

У вітальному зверненні голова Волинської ОДА Володимир Гунчик відзначив заслуги споживчої кооперації, зокрема, створення робочих місць,  мудру цінова політику; виділив наболілі проблеми. Голова ОДА наголосив на ролі кооперації як місточка між малим бізнесом та великими бізнесовими компаніями та зазначив, що думки споживчої кооперації весь час є у руслі тих питань, які важливі громаді.

Іванна Дубинка-Філозов, голова Федерації профспілок Волинської області, зазначила у вітальному слові на відродженні позицій споживчої кооперації та примноженні внеску у розвиток економіки області.

Юрій Вербич, заступник Луцького міського голови, привітав усіх присутніх із святом, передав вітання від міського голови Миколи Романюка та членів міського виконавчого комітету.

Урочистості продовжились святковим концертом за участі Заслуженого діяча мистецтв Степана Галябарди та Заслуженого артиста України Василя Волощука. Глядачі були подивовані майстерністю та віртуозною грою скрипаля Василя Волощука. Задушевність пісень та поезії Степана Галябарди розчулила глядачів залу. В залі панувала щира  атмосфера сприйняття українського авторського слова та пісні. Степан Галябарда та Василь Волощук у ході свого виступу наголосили на подвигу українських захисників та вшанували пам’ять загиблих героїв.  Вручені артистам квіти, за їх бажанням, були покладені до пам’ятника  волинським героям Небесної сотні на могилі Василя Мойсея на Меморіалі Слави. 

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)