Новини

Студентська республіка – 20162016.05.31 11:21

Сімнадцять членів Студентської ради Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету взяли участь у Десятому  регіональному етапі мульти-фестивалю «Студентська республіка – 2016». Фестиваль відбувся 27-29 травня 2016 р. на базі закладу оздоровлення та відпочинку «Табір «Сонячний» (с. Гаразджа, Луцького р-ну). Мета фестивалю та участі нашої команди у ньому – сприяння розвитку студентського самоврядування, зміцнення громадянського суспільства через розвиток у молоді культури громадської участі та демократичних цінностей. Завданням цього всеукраїнського проекту є формування у студентської молоді навичок громадської участі через моделювання політичних процесів у ході проведення «Студентської республіки»; залучення активістів до організованого молодіжного руху; популяризація новітніх форм змістовного дозвілля молоді.

Організаторами Х регіонального етапу мульти-фестивалю виступили МГО «Студентська республіка», ВОМГО «Студентська Рада Волині», ГО «Волфест». Захід відбувся за підтримки управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації.

«Студентська республіка» відбулась в форматі мульти-фестивалю, тобто кілька фестивалів навколо, власне, гри. Суб-фестивалі відбулись в один час і в одному місці. В рамках фестивалю проводилась модельна гра, в ході якої було створене наметове молодіжне утворення «Студентська республіка» із своїми законами, органами влади, територією, валютою й іншими атрибутами держави.

В рамках фестивалю студенти нашого коледжу  оформили  наметове містечко. Команда  презентувала назву  «Десант». Активісти студентського самоврядування Луцького кооперативного коледжу брали  участь в семінарах, тренінгах, ігрових змаганнях, конкурсах, різноманітних інтелектуальних та спортивних турнірах. Це, зокрема: квест, брейн-ринг, дебатний турнір, турнір з пляжного волейболу, стрітболу, фотоконкурс, міні-футбол, караоке та ін.

Програма заходу включала в себе комплекс інформаційно-просвітницьких заходів, спрямованих на популяризацію здорового способу життя, розвиток творчих ініціатив.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)