Новини

Круглий стіл «Луцькому кооперативному коледжу – 75!»2016.05.05 14:19

Тиждень циклової комісії гуманітарних, соціальних дисциплін та загальноосвітньої підготовки було завершено проведенням круглого столу з нагоди 75-річчя нашого навчального закладу.

Викладач коледжу Трушевська Олена Ігорівна спільно зі студентами групи ТМ-21/2 Міщуком Максимом, Мельничук Дариною, Боярчук Маргаритою, Сич Валерією та Якубяк Анастасією провели екскурс в роки заснування та становлення навчального закладу.

Серед запрошених були колишні працівники Лавринюк Євген Михайлович (директор коледжу 2002-2013 роки), Ребрина Ніна Степанівна (заступник директора з виховної роботи); випускниця коледжу,  а нині викладач облікових дисциплін коледжу Цвек Олена Володимирівна (випуск 1995 року); випускники коледжу – активні учасники студентського самоврядування Мікоян Євген (випуск 2010 року), Дендера Володимир (випуск 2012 року), Колбасіна Валерія (випуск 2015 року).

Присутні у залі охоче поділись своїми спогадами, які пов’язані з роками наполегливої праці та плідного навчання у коледжі.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)