Новини

Біль і крик душі під знаком Чорнобиля2016.04.28 13:35

Хоч минуло 30 років з того трагічного дня, наслідки Чорнобильської трагедії відчуваються сьогодні. Ми, нинішнє покоління, повинні робити все можливе, щоб зберегти своє життя і життя майбутніх поколінь: дбати про чистоту землі, насаджувати дерева, прикрашувати землю квітами, травами, не забруднювати ріки, ставки та джерела, і ніколи не допустити такої страшної трагедії.

Учні групи ППН-22 підготували виховний захід «Біль і крик душі під знаком Чорнобиля». Під час виховного заходу учні  розповідали вірші,  транслювалась мультимедійна презентація з відеороликами про Чорнобильську АЕС.

Протягом виховної години присутні вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання, миготіла свічка пам’яті, звучали сумні пісні.

По завершенню заходу директор коледжу Стрільчук Наталія Степанівна розповіла як 30 років тому працівники та студенти тодішнього кооперативного технікуму брали участь у будівництві села Козачівка для переселенців із зони відчуження. Нажаль це селище не стало їх новою домівкою, а також потрапило до забороненої для вільного доступу території, що зазнала інтенсивного забруднення довгоживучими радіонуклідами внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)