Новини

Екскурсія у Луцький міськрайонний суд2016.04.25 15:35

20 квітня студенти спеціальності «Бухгалтерський облік» та «Товарознавство і комерційна діяльність», які у цьому семестрі вивчають навчальну дисципліну «Правознавство» побували із заступником директора із гуманітарної освіти та виховання, викладачем правничих дисциплін Наталією Володимирівною Гладищук на екскурсії у Луцькому міськрайонному суді.

Захід сприяв підвищенню правової культури та суспільної свідомості молодого покоління демократичної держави.

Студенти дізнались про структуру та діяльність суду, ознайомились із особливостями процесуальної форми здійснення правосуддя, з порядком пропуску до приміщення суду, з роботою загальної, кримінальної канцелярій та архіву суду. В ході зустрічі студенти дізналися про юрисдикцію Луцького міськрайонному суді Волинської області.

 Також гості суду мали змогу відвідати окремі робочі кабінети суддів та працівників апарату суду, конвойне приміщення, кімнату свідка та зал судових засідань.

Заступник керівника апарату суду Сметана Василь Миколайович розповів відвідувачам про автоматизовану реєстрацію та розподіл справ, які надходять на розгляд до Луцького міськрайонного суду Волинської області, про технічне обладнання в залі судових засідань та кімнаті свідка, про механізм здійснення фіксації судового засідання та процедуру проведення судового засідання у режимі відеоконференції.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)