Новини

Тиждень відділення з підготовки робітничих кадрів2016.04.04 12:42

Луцький кооперативний коледж  Львівської комерційної академії готує кваліфікованих працівників для роботи у сфері обслуговування та торгівлі.  Молодь має змогу здобути професії кухаря, кондитера, офіціанта, бармена, продавця продовольчих і непродовольчих товарів, які затребувані на ринку праці області. 

Учні, що навчаються зо освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник» у березні завершили проходження виробничої практики за професіями, успішно склали проміжну кваліфікаційну атестацію та отримали першу робітничу кваліфікацію: кухаря ІІІ розряду, офіціанта ІІІ розряду та продавця продовольчих товарів ІІІ розряду.

Щоб продемонструвати широкому загалу викладів та студентів коледжу професійні вміння учнів у коледжі відбувся професійний тиждень  відділення з підготовки робітничих кадрів. Протягом тижня було проведено презентації робітничих професій та конкурси фахової майстерності «Кращий за професією».

30 березня 2016 року в відбувся конкурспрофесійної майстерності «Кращий за професією «Офіціант»  серед учнів  групи ОБ-22.

Метою заходу було продемонструвати рівень професійної підготовки та майстерності учнів, розвиток їх творчої активності, підготовку учнів до максимальної реалізації своїх знань, умінь та професійних навичок.

Конкурс включав 5етапів: знайомство з учасниками, знання посуду та приборів, складання серветок за 5хв., попереднє сервірування столу до вечері на 4 особи, подавання напоїв.

Ведучі заходу (Шепелюк Павло і Смєлова Марія) розповіли усім присутнім про  професію офіціант, представили учасників та членів журі. Учасниками конкурсу були: Сімахін Владислав, Романюк Діана, Снитюк Дмитро.

Після перших двох етапів лідирував Снитюк Дмитро. Але після складання серветок - Снитюк Дмитро і Романюк Діана порівнялись за кількістю балів. Все було вирішено -  після конкурсу подавання напоїв.

Під час оголошення результатів директор коледжу, Стрільчук Наталія Степанівна, подякувала усім учасникам, вказала на їх професійне зростання та вручила грамоти у номінаціях: «Кращий за професією «Офіціант»» - Снитюк Дмитро; «Спритніший в роботі» - Романюк Діана; «Естет» - Сімахін Владислав.

Переглянути фотогалерею

31 березня 2016 року відбувся конкурс професійної майстерності «Кращий за професією «Продавець»»  серед учнів  групи ППН-22. Метою заходу було узагальнити  і поглибити  професійні  знання, уміння  та  навики професії «Продавець».

У конкурсі змагалися дві команди  “Торгаші”  (Гусак Марія, Мельничук Іванна, Целуйко Андрій) та  “Торгові магнати” (Ковальчук Вікторія, Фіялка Ірина, Зотов Вадим).

Конкурс включав 6 етапів в яких учасники команд продемонстрували свої знання з товарознавства, організації та технології торговельних процесів, психології і етики ділових відносин. Показали свої вміння зважувати, підраховувати вартість покупки на електронних вагах та електронному контрольно-касовому апараті, а також презентувати  та упаковувати товар.

Після проведення конкурсу учасники були нагородженні грамотами у номінаціях: "Кращий за професією «Продавець» - команда  “Торгаші”; "Один за всіх і всі за одного" - команда “Торгові магнати”. Даний конкурс продемонстрував наскільки учасники команд готові   до  зустрічі  з  реальним  покупцем.

Переглянути фотогалерею

1 квітня 2016 року був проведений конкурс професійної майстерності на звання «Кращий за професією «Кухар»» серед учнів груп КК-22 та КК -23.

Метою заходу було продемонструвати рівень професійної підготовки та майстерності учнів, розвиток їх творчої активності, підготовку учнів до максимальної реалізації своїх знань, умінь та професійних навичок.

Конкурс включав 6 етапів: теоретичний тур – бліц опитування; практичний тур – швидкість і правильність нарізання овочів; назвати страву за складом сировини; визначити назву напівфабрикату за зображенням; визначити назву сировини за запахом; домашнє завдання - приготування млинчиків з різними начинками.

Ведучі заходу (Адамюк Лариса і Головчик Олександр) розповіли усім присутнім про професію кухаря, представили учасників та членів журі.Під час оголошення результатів директор коледжу, Стрільчук Наталія Степанівна, подякувала усім учасникам, вказала на їх професійне зростання та вручила грамоти у номінаціях:

  • «Кращий за професією «Кухар»» - команда «Кухар чарівник» (Музика Ірина, Бакалейко Павло, Катеринюк Катерина);
  • «За майстерність приготування млинчиків» - команда «Веселі куховарочки» (Ющук Катерина, Бомазюк Тетяна, Романюк Діана).
Переглянути фотогалерею
Оголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)