Новини

Договір про співпрацю з Волинською крайовою організацією Всеукраїнського товариства «Просвіта»2016.04.01 09:36

Педагоги та студенти Луцького кооперативного коледжу неодноразово долучались до різноманітних заходів, організатором яких є Волинська крайова організація Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т.Г.Шевченка. А у лютому 2016 року між Луцьким кооперативним  коледжем Львівської комерційної академії та Волинською крайовою організацією Всеукраїнського товариства «Просвіта» укладено договір про співпрацю. Сторони обумовили організацію та проведення спільних наукових конференцій та семінарів, запрошення делегацій у зв’язку з видатними подіями та датами в житті держави, обмін друкованою продукцією для формування фондів бібліотек, обмін досвідом, використання новітніх інформаційних технологій у навчально-виховному та науковому процесі, спільне проведення спортивно-оздоровчих та культурно-просвітницьких програм, обмін публікаціями, підготовка спільних проектів для фінансування національними та міжнародними фондами та ін.

Договір підписали директор Луцького кооперативного коледжу Львівської комерційної академії Наталія Степанівна Стрільчук та заступник Голови Волинської крайової організації Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Т.Г.Шевченка к.і.н., доцент Валентина Василівна Петрович.

Під час підписання договору директор Луцького кооперативного коледжу Львівської комерційної академії Наталія Степанівна Стрільчук зазначила: «Дуже символічно, що саме в цей період до нас завітали просвітяни Волині. Адже у 1926 році в м. Луцьку місцева організація «Просвіта» разом із Ревізійним Союзом Українських кооператорів організовують перші кооперативні курси. З того часу минуло рівно 90 років. По різному складалась наша історія: були злети, заборони, реорганізація. Але не дивлячись ні на що ми займаємось просвітницькою діяльністю задля відновлення історичної пам’яті, задля національно-патріотичного виховання молоді.

Нині, в час кардинальних змін у політиці, економіці, соціальній сфері потрібні нові підходи, нові шляхи до виховання особистості. Тому, коли Просвіта організувала конкурс читців українського слова студенти та викладачі коледжу стали активними учасниками. Та таких прикладів багато. У коледжі було проведено багато заходів національно-патріотичного спрямування. Ми(наш педагогічний колектив) вважаємо, що просвітницька діяльність це не тільки заходи, а перш за все відкрита життєва позиція кожного викладача та студента.

Царину просвітницької роботи фізично виміряти неможливо. Тому, сподіваюсь, що історичні витоки Просвіти та Української кооперації сприятимуть тісній подальшій співпраці».

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)