Новини

Різдвяний вертеп2016.12.30 10:55

Різдво Христове - одне з найважливіших християнських свят у році, яке сповіщає про народження нашого Спасителя, Месію, який приніс людству розуміння любові. Традиційно в Україні Різдво є родинним святом, яке асоціюється з молитвою, кутею,  колядою та вертепом. Вертеп та колядники споконвіку вважалися вістунами добра, щастя та миру.

Так от студенти Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету також вирішили приєднатися до вістунів добра. Спільними зусиллями студентів групи ЗОП-2(куратор Шидловська Г.М.)  підготували Вертеп, вивчили колядки, підібрали  костюми і набравшись різдвяного настрою вирушили ним ділитись з усіма оточуючими.

Підготовка до вертепу та його постановка дуже сподобалась студентам, оскільки переважна більшість вперше у своєму житті приймала активну участь у створенні сценарію, самостійно обирали собі роль і гуртом чаклували над костюмами. Це згуртувало студентів, навчило їх працювати в команді, бути відповідальними, самостійними та дало можливість проявити свої таланти. До підготовки дійства долучились і батьки студентів.

Учасники дійства привітали адміністрацію, викладачів,  студентів, учнів коледжу та  поділились з усіма різдвяним чудом.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)