Новини

Різдвяний вертеп2016.12.30 10:55

Різдво Христове - одне з найважливіших християнських свят у році, яке сповіщає про народження нашого Спасителя, Месію, який приніс людству розуміння любові. Традиційно в Україні Різдво є родинним святом, яке асоціюється з молитвою, кутею,  колядою та вертепом. Вертеп та колядники споконвіку вважалися вістунами добра, щастя та миру.

Так от студенти Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету також вирішили приєднатися до вістунів добра. Спільними зусиллями студентів групи ЗОП-2(куратор Шидловська Г.М.)  підготували Вертеп, вивчили колядки, підібрали  костюми і набравшись різдвяного настрою вирушили ним ділитись з усіма оточуючими.

Підготовка до вертепу та його постановка дуже сподобалась студентам, оскільки переважна більшість вперше у своєму житті приймала активну участь у створенні сценарію, самостійно обирали собі роль і гуртом чаклували над костюмами. Це згуртувало студентів, навчило їх працювати в команді, бути відповідальними, самостійними та дало можливість проявити свої таланти. До підготовки дійства долучились і батьки студентів.

Учасники дійства привітали адміністрацію, викладачів,  студентів, учнів коледжу та  поділились з усіма різдвяним чудом.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)