Новини

Різдвяний вертеп2016.12.30 10:55

Різдво Христове - одне з найважливіших християнських свят у році, яке сповіщає про народження нашого Спасителя, Месію, який приніс людству розуміння любові. Традиційно в Україні Різдво є родинним святом, яке асоціюється з молитвою, кутею,  колядою та вертепом. Вертеп та колядники споконвіку вважалися вістунами добра, щастя та миру.

Так от студенти Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету також вирішили приєднатися до вістунів добра. Спільними зусиллями студентів групи ЗОП-2(куратор Шидловська Г.М.)  підготували Вертеп, вивчили колядки, підібрали  костюми і набравшись різдвяного настрою вирушили ним ділитись з усіма оточуючими.

Підготовка до вертепу та його постановка дуже сподобалась студентам, оскільки переважна більшість вперше у своєму житті приймала активну участь у створенні сценарію, самостійно обирали собі роль і гуртом чаклували над костюмами. Це згуртувало студентів, навчило їх працювати в команді, бути відповідальними, самостійними та дало можливість проявити свої таланти. До підготовки дійства долучились і батьки студентів.

Учасники дійства привітали адміністрацію, викладачів,  студентів, учнів коледжу та  поділились з усіма різдвяним чудом.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)