Новини

Новорічна казка2016.12.28 10:34

У переддень Нового 2017 року у Луцькому  кооперативному  коледжі ЛКА відбулась захоплююча  зимова казка для діток.

Новорічне свято для маленьких гостей, які прийшли разом з батьками, бабусями та дідусями, підготували учні груп кухарів-кондитерів та продавців (куратори – Мисько Валентина Володимирівна та Ососкало Ірина Миколаївна).

Теплі слова пролунали від Діда Мороза і Снігурочки, потім всі разом запалювали яскраві вогники на красуні – ялинці. Дружні хороводи та веселі пісні навколо ялинки створювали веселий новорічний настрій.  Всюди лунали дитячий сміх та радісний гомін. Кожен з маленьких гостей отримав від Діда Мороза та Снігуроньки новорічний подарунок.
Казка… Скільки привабливого, захоплюючого в цьому слові як для дітей, так і для дорослих, адже казка – це чари, незвичайні перетворення, багато несподіванок, щось таємниче, а найголовніше – неодмінно щасливий фінал, де добро перемагає зло. Саме такою постала перед дітьми казка, яка переповнювала емоціями щасливі обличчя маленьких глядачів. І це була найвища нагорода для тих, хто влаштував це новорічне свято. 

З Новим роком!

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)