Новини

Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки2015.12.14 13:03

Лялька-мотанка здавна відома як оберіг. Вона виконує різні функції – охорона дому, сім’ї, дітей, сну, господарства, близьких та рідних.

Перша лялька-мотанка зявилася майже 5000 років тому. Це була не просто іграшка. Вважалося, що вона захищала людину від неприємностей та бід. Ляльки виготовлялися або на швидку руку, щоб заспокоїти і зайняти дитину, або старанно як подарунок на свято, весілля, чи на день народження.

Майстерно зроблена, пишно вдягнена лялька є цінним предметом домашнього майна, разом з тим виступаючи посередницею між старшим і молодшим поколіннями, запорукою добробуту, щасливого родинного життя, й захисту від злих сил!

І сьогодні серед розмаїття сучасних ляльок народні ляльки з тканини є особливим видом з неосяжною енергетикою, які цілюще впливають на психіку й здоровий розвиток дитини. Саме тому в наші дні вони стають все більш і більш популярними!

Загорілись ідеєю створення такої ляльки студенти та викладачі Луцького кооперативного коледжу. Саме тому у нашому навчальному закладі відбулась   чудову зустріч із майстринею, дитячою поетесою Наталією Володимирівною Бугай.

Майстриня розповіла про свою творчість, читала власні вірші  та провела майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки. З особливою теплотою відгукувалась Наталія Володимирівна про коледж, адже її син навчався у нашому навчальному закладі за спеціальністю «Організація обслуговування» (нині це спеціальність «Ресторанне обслуговування»).

По завершенні дійства всіх переповнювали позитивні емоції.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)