Новини

Батьківські збори2016.10.31 10:00

Тридцятого жовтня  у коледжі відбулись батьківські збори для батьків студентів та учнів нового набору.

Формат зборів є цікавим та традиційним для нашого навчального закладу вже не один рік. Збори складаються із трьох частин. Перша – це зустріч батьків та адміністрації коледжу щодо особливостей навчально-виховного процесу.

Особливою  є  друга частина зборів, у ході якої першокурсники презентують  перед батьками своє життя у коледжі за два місяці навчання та вітальна програма   від імені студентів та учнів навчального закладу.  Пораділи батьки і за перші досягнення своїх дітей – їхню участь в VII обласному  фестивалі «Заяви про себе і свою професію».  Адже, учасники фестивалю отримали змогу збагатити свій професійний досвід, дізнатися про тенденції кулінарного мистецтва в Україні та світі, поспілкуватись з провідними спеціалістами сфери ресторанно-готельного бізнесу, ознайомитись з сучасними технологіями та напрямками обслуговування у ресторанному господарстві та вибороли І місце у номінації «Кулінарія», а  учениця І курсу за професією «Кухар. Кондитер» Юлія Ятчук здобула  І місце у конкурсі по карвінгу «Осіння композиція»серед учнів професійно-технічних закладів.

Надзвичайно щирим було вітання студентами та учнями своїх родин. Теплі слова про родину та  сім’ю  декламували студенти: Каріна Зайцева, Олеся Федчик, Марк Мітура, Максим Панасевич.  Чарівні ритми  танцю «Франція» подарувала студентка першого курсу Софія Поварчук. Хорошого настрою усім додав спів  Іванки Мацоли, Юлії Редькович, Мар’яни Каліх, Юліяї Божук та Олександри Насірової. Дуже гарно впорались із своєю місією і ведучі свята: Надійка Шамбора та Вадим Балака.

Третя частина зборів відбулась по групах, де батьки спілкувались із кураторами та викладачами щодо успішності та відвідування занять їхніми дітьми. Плідною була робота в рамках  спільного засідання адміністрації ВНЗ  та батьківського комітету, де був  присутній  представник від студентського самоврядування.

Переглянути фотогалерею

Оголошення
Пробне ЗНО-2018
До уваги учнів і студентів коледжу, які у 2018 році проходитимуть ЗНО!

Реєстрація на пробне ЗНО відбуватиметься онлайн з 09 січня до 31 січня 2018 року.
Пробне ЗНО - платне, роцедури пробного ЗНО максимально наближені до процедур сертифікаційного ЗНО.

Інформація на сайтах Українського центру оцінювання якості освіти та Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)