Новини

День пам’яті та примирення

08 травня 2018 року в коледжі студентами групи ГРС-21/2 була проведена урочиста лінійка, присвячена Дню пам`яті та примирення та 73-ї річниці Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Бесіда на тему «Здоровий спосіб життя»

З метою профілактики негативних явищ у суспільстві, пропаганди здорового способу життя, усвідомлення студентами шкідливого впливу вживання алкоголю та наркотиків на організм людини, особливо підлітків, студентська рада коледжу організувала зустріч з волонтером ВОБФ «Переображення» Олексеюком Петром, який провів бесіду на тему «Здоровий спосіб життя».

Презентація Всеукраїнської теренової гри ''Звитяга''

У стінах нашого коледжу відбулась презентація діяльності ''Центру національного-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк'' та всеукраїнської теренової гри ''Звитяга''.

Екологічний квест

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнолюдським символічним святом любові та турботи за наш спільний дім.

Засідання обласного методичного об`єднання викладачів природничих дисциплін

25 квітня на базі Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету відбулося чергове засідання обласного методичного об`єднання викладачів природничих дисциплін вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Засідання обласного методичного об`єднання викладачів бухгалтерського обліку

25 квітня 2018 року у Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного університету відбулося засідання обласного методичного об`єднання викладачів бухгалтерського обліку ВНЗ І-ІІ р. а.

Чорнобиль не має минулого часу!

Щоб згадати про трагічну подію, яка чорною датою увійшла до літопису людської цивілізації, вшанувати пам’ять загиблих, віддати шану тим, хто мужньо став у двобій з вогнем, брав участь у ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи у коледжі відбулись заходи.

ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» – «Почуй світ!»

В усіх регіонах України у період з 2 до 22 квітня 2018 року відбувалася ХІІІ Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» – «Почуй світ!», головною метою якої цього року є збір коштів для дітей з вадами слуху.

Виставка-інсталяція «Їсти, пити, хороше походити»

У Волинському краєзнавчому музеї відбулася презентація виставки-інсталяції «Їсти, пити, хороше походити», що розповідає про шинок ХІХ ст. Студенти нашого коледжу другого курсу спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» відвідали відкриття виставки.

Конкурс «Здорове харчування – запорука молодості та краси»

18 квітня студенти нашого коледжу спеціальності «Харчові технології» взяли участь у конкурсі «Здорове харчування – запорука молодості та краси», який проходив на базі Луцького НТУ.
 
Оголошення
ВСТУП 2019
Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)