Новини

Студентське самоврядування з нагоди Дня студента

Адміністрація закладу на один день передала свої повноваження студентам, що спонукало розвивати лідерські якості.

Cвяткування ДНЯ СТУДЕНТА у ЛТЕУ

16 листопада з нагоди Дня студента у Львівському торговельно-економічному університеті відбувся ярмарок, який проходив у головному корпусі навчального закладу. Серед гостей заходу був Луцький кооперативний коледж, Львівський кооперативний коледж економіки і права та Львівський коледж індустрії моди.

17 листопада - міжнародний День студентів.

Міжнаро́дний день студе́нтів — щорічне міжнародне свято студентської активності, що відзначається 17 листопада. Ректор Львівського торговельно-економічного унверситету П.О. Куцик привітав студентів коледжу зі святом.

Зустріч з відомим громадським діячем Ростиславом Чапюком

16 листопада 2017 року студенти груп ЗОП-2 та Б-31/2 у державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки мали нагоду поспілкуватись зі славним волинянином Ростиславом Чапюком.

Зустріч студентів з професором кафедри бухгалтерського обліку ЛТЕУ

15 листопада 2017 відбулася зустріч студентів циклової комісії економічних дисциплін Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ із кандидатом економічних наук, професором кафедри бухгалтерського обліку Львівського торговельно-економічного університету Головацькою С. І.

Відкрита лекція "Навчитися тому, чому не навчають в університеті"

14 листопада студенти групи ПТМ-21 взяли участь у відкритій лекція на тему: "Навчитися тому, чому не навчають в університеті". Лекцію проводила Ольга Руднєва - директор Фонду Олени Пінчук на базі РТЦ «Промінь»

Презентації альманаху "Український вісник"

Студенти групи ПТМ-21/2 14 листопада 2017 року побували на презентації незалежного політико-просвітянського альманаху "Український вісник". Засновником і головним редактором альманаху є наш земляк, уродженець Колок Ярослав Гелетій, який був присутній на презентації.

Екскурсія у ГУ ДФС у Волинській області

14 жовтня 2017 року студенти Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ ознайомилися з можливостями єдиного веб-порталу ДФС України.

VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

У коледжі з 20 по 30 жовтня 2017 року проведено І-й етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Вечір-реквієм "Пам’ятай, Україно, Героїв своїх"

29 жовтня студенти та викладачі Луцького кооперативного коледжу взяли участь у вечорі пам’яті «Пам’ятай, Україно, Героїв своїх».
 
Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)