Новини

Екскурсія на ПАТ «Теремно Хліб»

Волинь багата на виробничі підприємства, які здійснюють випічку хліба та хлібобулочних виробів. Щодня ми купуємо духмяні хлібини та булочну продукцію приготовлену золотими руками виробників.

Випуск кухарів-кондитерів 2017

30 листопада 2017 року у Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного університету відбулася значна подія – 31 випускник отримав диплом кваліфікованого робітника.

Екскурсія на Луцьку картонно-паперову фабрику

Студенти груп ТКД - 31/2 та ТМ - 31/2 спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність побували на ТОВ «Луцька картонно-паперова фабрика»

Студентська науково-практична конференція

23 листопада у коледжі було проведено студентську наукову-практичну конференцію на тему «Інноваційні форми та напрями розвитку торгівлі та готельно-ресторанного господарства».

Екскурсія студентів на митний пост «Луцьк»

Декада циклової комісії «Організації обслуговування та товарознавчих дисциплін» розпочалась з екскурсії студентів спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", спеціалізації "Товарознавство в митній справі" на митний пост «Луцьк».

Cвятковий концерт з нагоди Міжнародного дня студентів

17 листопада у коледжі відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня студентів. Майбутній фінансист, технолог, комерсант, бухгалтер, ресторатор, митник, готельєр – це наш студент, його сьогодні свято!

Студентське самоврядування з нагоди Дня студента

Адміністрація закладу на один день передала свої повноваження студентам, що спонукало розвивати лідерські якості.

Cвяткування ДНЯ СТУДЕНТА у ЛТЕУ

16 листопада з нагоди Дня студента у Львівському торговельно-економічному університеті відбувся ярмарок, який проходив у головному корпусі навчального закладу. Серед гостей заходу був Луцький кооперативний коледж, Львівський кооперативний коледж економіки і права та Львівський коледж індустрії моди.

17 листопада - міжнародний День студентів.

Міжнаро́дний день студе́нтів — щорічне міжнародне свято студентської активності, що відзначається 17 листопада. Ректор Львівського торговельно-економічного унверситету П.О. Куцик привітав студентів коледжу зі святом.

Зустріч з відомим громадським діячем Ростиславом Чапюком

16 листопада 2017 року студенти груп ЗОП-2 та Б-31/2 у державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки мали нагоду поспілкуватись зі славним волинянином Ростиславом Чапюком.
 
Оголошення
РЕЄСТРАЦІЯ НА ОСНОВНУ СЕСІЮ ЗНО
Реєстрація для участі у  зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року.


До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)