Новини

Х Всеукраїнська конференція "Європейська інтеграція України"

27 жовтня 2016 р. на базі Вінницького кооперативного інституту за підтримки Всеукраїнської спілки споживчих товариств України проходила Х Всеукраїнська науково-практична конференція студентів «Європейська інтеграція України: соціально-політичні та гуманітарні виміри»

Екскурсія у ресторацію "Добра хата"

Під час виробничого навчання учні групи ОБ-22 за професією «Офіціант. Бармен» разом з майстром Павлюк Русланою Олександрівною відвідали ресторацію «Добра хата».

День визволення України від фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників – свято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня. З метою увіковічення історичної пам’яті студенти групи ТМ-31/2 (куратор Матвійчук Т. В.) підготували захід «День слави і скорботи».

Батьківські збори

Тридцятого жовтня у коледжі відбулись батьківські збори для батьків студентів та учнів нового набору.

Бурштинова осінь

14 жовтня 2016 року у ресторації «Добра хата» відбувся VII обласний фестиваль «Заяви про себе і свою професію», організований волинським ресторатором, членом правління Асоціації кулінарів України, міжнародним суддею кулінарного мистецтва, випускником Луцького кооперативного коледжу Находом М.І. та Луцьким центром професійно-технічної освіти.

День працівника освіти

У перший тиждень жовтня вся країна традиційно відзначає свято людей найгуманнішої і щирої професії – викладачів і вчителів – День працівників освіти. З цієї нагоди в останній день вересня у Луцькому кооперативному коледжі ЛТЕУ лунали святкові та музичні вітання від студентів та учнів навчального закладу.

29 вересня - 150 років з дня народження Михайла Грушевського

29 вересня - 150 років з дня народження Михайла Грушевського (1866-1934), вченого, історика, політичного та державного діяча, голови Центральної Ради

Заняття з навчальної практики «Вступ до фаху»

З 01 по 06 вересня 2016 року для студентів спеціальності «Готельно-ресторанна справа» спеціалізація «Готельне обслуговування» в рамках знайомства з майбутньою професією, викладачами циклової комісії «Організації обслуговування та товарознавчих дисциплін» проведено лекції і практичні заняття.

1 Вересня - День знань!

З нагоди Дня знань 1 вересня у Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного університету відбулися урочисті заходи за участю представників Волинської обласної спілки споживчих товариств, педагогів, учнів, студентів, батьків, випускників коледжу, представників громадськості та духовенства.

Навчальна практика з обладнання підприємств торгівлі

Закінчилася навчальна практика з обладнання підприємств торгівлі для студентів групи ТМ-21/2 спеціальності "Товарознавство та комерційна діяльність" (спеціалізація "Товарознавство в митній справі").
 
Оголошення
Конкурс на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ
Львівський торговельно-економічний університет оголошує конкурс

з 30 вересня 2017 року на заміщення посади директора Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету.

Переглянути інформацію на сайті Львівського торговельно-екномічного університету
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)