Новини

Літній випуск - 2016

24 червня 2016 року у Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного університету відбулася значна подія – 115 випускників отримали дипломи державного зразка: 104 молодшого спеціаліста та 11 кваліфікованого робітника. Для Луцького кооперативного коледжу цей випускний – особливий. Адже навчальному закладу виповнилось 75 років.

Науково-практична конференція студентів ВНЗ Укркоопспілки

2 червня 2016 року в Львівському торговельно-економічному університеті відбулась тринадцята науково-практична конференція студентів вищих навчальних закладів Укркоопспілки на тему «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства», у якій взяли участь 24 представники з 12 навчальних закладів.

Волонтерська діяльність

У нашому коледжі особлива увага приділяється залученню студентів та учнів навчального закладу до волонтерської діяльності, що сприяє вихованню почуття милосердя та благодійності.

Телерадіомарафон “Поспішаймо робити добро”

Щороку в рамках тематичних заходів до Міжнародного дня захисту дітей на Волині проводиться благодійний телерадіомарафон “Поспішаймо робити добро”, організований обласним відділенням Дитячого фонду України спільно з Волинською регіональною дирекцією НТКУ та за активної підтримки органів виконавчої влади і місцевого самоврядування.

Студентська республіка – 2016

Сімнадцять членів Студентської ради Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету взяли участь у Десятому регіональному етапі мульти-фестивалю «Студентська республіка – 2016».

Конференція ""Просвіта" і розвиток громадсько-культурного життя в Україні: історія і сучасність"

20-21 травня 2016 року Волинська крайова організація ВУТ "Просвіта" імені Тараса Шевченка разом із Східноєвропейським національними університетом імені Лесі Українки та Волинською обласною державною адміністрацією провели Міжнародну науково-практичну конференцію ""Просвіта" і розвиток громадсько-культурного життя в Україні: історія і сучасність". Конференція проходила на базі практик "Гарт" Східноєвропейського університету.

День відкритих дверей

19 травня 2016р. у Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного університету відбувся День відкритих дверей. Навчальний заклад відвідали старшокласники шкіл Луцького району та їхні батьки.

Обласне методичне об’єднання кураторів груп

День 11 травня у Луцькому кооперативному коледжі пройшов особливо святково. Адже у цей день у коледжі відбулось дві важливі події: зустріч колективу коледжу із ректоратом Львівського торговельно-економічного університету з нагоди 75-річчя Луцького кооперативного коледжу Львівського торговельно-економічного університету та обласне методичне об’єднання кураторів груп.

День Перемоги, Примирення та пам’яті

У Луцькому кооперативному коледжі пройшов тиждень Пам’яті та тематичні заходи, пов’язані з історичними подіями Другої світової війни та з нагоди 71-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Круглий стіл «Луцькому кооперативному коледжу – 75!»

Тиждень циклової комісії гуманітарних, соціальних дисциплін та загальноосвітньої підготовки було завершено проведенням круглого столу з нагоди 75-річчя нашого навчального закладу.
 
Оголошення
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)