Новини

Презентації альманаху "Український вісник"

Студенти групи ПТМ-21/2 14 листопада 2017 року побували на презентації незалежного політико-просвітянського альманаху "Український вісник". Засновником і головним редактором альманаху є наш земляк, уродженець Колок Ярослав Гелетій, який був присутній на презентації.

Екскурсія у ГУ ДФС у Волинській області

14 жовтня 2017 року студенти Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ ознайомилися з можливостями єдиного веб-порталу ДФС України.

VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

У коледжі з 20 по 30 жовтня 2017 року проведено І-й етап VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Вечір-реквієм "Пам’ятай, Україно, Героїв своїх"

29 жовтня студенти та викладачі Луцького кооперативного коледжу взяли участь у вечорі пам’яті «Пам’ятай, Україно, Героїв своїх».

Батьківські збори

Традиційно, вже не один рік збори проходять у форматі родинного свята. Адже саме в сім’ї дитина робить свої найперші кроки, звідси вона виходить у широкий світ, навчається любові і добра, тут вчиться шанувати свій рід, свою землю, берегти пам’ять свого роду.

Міжнародний день кухаря і кулінара

Шановні колеги, студенти та учні! Зі святом кухаря та кулінара Вас!

З Днем захисника України!

14 жовтня, Покрова Пресвятої Богородиці, ще з козацьких часів був святковим днем захисників Вітчизни.

Екскурсія у "Старе місто"

Знання історичних і культурних надбань наших предків потрібне для використання кращих традицій минувшини у практиці сьогодення. Тому поряд з навчальними заняттями в аудиторіях важливого значення набувають уроки-екскурсії.

Засідання гуртка з бухгалтерського обліку

Наукове життя циклової комісії економічних дисциплін набирає обертів. 07.10.2017р. було проведено засідання гуртка з бухгалтерського обліку на тему: «Передумови та практика впровадження МСФЗ».

ІІІ Всеукраїнський етнофестиваль кулінарної майстерності

06 жовтня 2017 року у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся третій Всеукраїнський етнофестиваль кулінарної майстерності.
 
Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)