Новини

VІ Всеукраїнський фестиваль фахової майстерності "КомерцФест-2017"

1 грудня 2017 року в Коледжу технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, відбувся VІ Всеукраїнський фестиваль фахової майстерності "КомерцФест-2017".

Оцінка якості товарів вітчизняних виробників

Під час проведення декади циклової комісії «Організації обслуговування та товарознавчих дисциплін» у коледжі було проведено оцінку якості товарів вітчизняних виробників, як один із методів маркетингової політики.

Зустріч студентів з виробниками регіону

30 листопада 2017 року відбулася зустріч студентів з виробниками регіону на тему: «Бренди, якими пишається Волинь», яку організувала і провела викладач вищої категорії Цехош Н.О.

Фаховий конкурс «Ресторатор the best – 2017»

29 листопада у коледжі пройшов фаховий конкурс «Ресторатор the best – 2017», який традиційно організувала та провела викладач вищої категорії Цехош Н.О.

Екскурсія на ПАТ «Теремно Хліб»

Волинь багата на виробничі підприємства, які здійснюють випічку хліба та хлібобулочних виробів. Щодня ми купуємо духмяні хлібини та булочну продукцію приготовлену золотими руками виробників.

Випуск кухарів-кондитерів 2017

30 листопада 2017 року у Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного університету відбулася значна подія – 31 випускник отримав диплом кваліфікованого робітника.

Екскурсія на Луцьку картонно-паперову фабрику

Студенти груп ТКД - 31/2 та ТМ - 31/2 спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність побували на ТОВ «Луцька картонно-паперова фабрика»

Студентська науково-практична конференція

23 листопада у коледжі було проведено студентську наукову-практичну конференцію на тему «Інноваційні форми та напрями розвитку торгівлі та готельно-ресторанного господарства».

Екскурсія студентів на митний пост «Луцьк»

Декада циклової комісії «Організації обслуговування та товарознавчих дисциплін» розпочалась з екскурсії студентів спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", спеціалізації "Товарознавство в митній справі" на митний пост «Луцьк».

Cвятковий концерт з нагоди Міжнародного дня студентів

17 листопада у коледжі відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня студентів. Майбутній фінансист, технолог, комерсант, бухгалтер, ресторатор, митник, готельєр – це наш студент, його сьогодні свято!
 
Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)