Новини

Екскурсія на Луцьку картонно-паперову фабрику

Студенти груп ТКД - 31/2 та ТМ - 31/2 спеціальності Підприємництво, торгівля та біржова діяльність побували на ТОВ «Луцька картонно-паперова фабрика»

Студентська науково-практична конференція

23 листопада у коледжі було проведено студентську наукову-практичну конференцію на тему «Інноваційні форми та напрями розвитку торгівлі та готельно-ресторанного господарства».

Екскурсія студентів на митний пост «Луцьк»

Декада циклової комісії «Організації обслуговування та товарознавчих дисциплін» розпочалась з екскурсії студентів спеціальності 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", спеціалізації "Товарознавство в митній справі" на митний пост «Луцьк».

Cвятковий концерт з нагоди Міжнародного дня студентів

17 листопада у коледжі відбувся святковий концерт з нагоди Міжнародного дня студентів. Майбутній фінансист, технолог, комерсант, бухгалтер, ресторатор, митник, готельєр – це наш студент, його сьогодні свято!

Студентське самоврядування з нагоди Дня студента

Адміністрація закладу на один день передала свої повноваження студентам, що спонукало розвивати лідерські якості.

Cвяткування ДНЯ СТУДЕНТА у ЛТЕУ

16 листопада з нагоди Дня студента у Львівському торговельно-економічному університеті відбувся ярмарок, який проходив у головному корпусі навчального закладу. Серед гостей заходу був Луцький кооперативний коледж, Львівський кооперативний коледж економіки і права та Львівський коледж індустрії моди.

17 листопада - міжнародний День студентів.

Міжнаро́дний день студе́нтів — щорічне міжнародне свято студентської активності, що відзначається 17 листопада. Ректор Львівського торговельно-економічного унверситету П.О. Куцик привітав студентів коледжу зі святом.

Зустріч з відомим громадським діячем Ростиславом Чапюком

16 листопада 2017 року студенти груп ЗОП-2 та Б-31/2 у державній обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки мали нагоду поспілкуватись зі славним волинянином Ростиславом Чапюком.

Зустріч студентів з професором кафедри бухгалтерського обліку ЛТЕУ

15 листопада 2017 відбулася зустріч студентів циклової комісії економічних дисциплін Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ із кандидатом економічних наук, професором кафедри бухгалтерського обліку Львівського торговельно-економічного університету Головацькою С. І.

Відкрита лекція "Навчитися тому, чому не навчають в університеті"

14 листопада студенти групи ПТМ-21 взяли участь у відкритій лекція на тему: "Навчитися тому, чому не навчають в університеті". Лекцію проводила Ольга Руднєва - директор Фонду Олени Пінчук на базі РТЦ «Промінь»
 
Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)