Новини

Вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння!

Великдень, Пасха, Христове Воскресіння - найочікуваніше світле весняне свято. Для українців Великдень – це не тільки різнокольорові писанки і смачна паска. Це особливе свято, коли слідують традиціям і вірять у диво...

Виставка пасхальних композицій

З нагоди святкування одного з найбільших християнських свят - Христового Воскресіння, вже традиційно у фойє коледжу, демонструючи свої вміння, таланти та майстерність, студенти представили тематичні композиції, кожна з яких є своєрідним витвором мистецтва.

День українського добровольця «Вони для нас виборюють життя…»

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України 28 березня 2018 року в коледжі студентами групи ПТМ-21/2 проведено захід «Вони для нас виборюють життя…» до Дня українського добровольця.

Лекція на тему питань міжнародного співробітництва

В рамках тижня циклової комісії, 26 березня компетентний, творчий та ініціативний викладач історії Луцького кооперативного коледжу та член Ради Правління ВКО ВУТ "Просвіта" Ключук Юлія Миколаївна провела цікаву та змістовну лекцію на тему із складних питань міжнародного співробітництва «Особливості розвитку українсько-польський відносин у період незалежності».

Волонтерська акція «Ангел для героя»

Студенти Луцького кооперативного коледжу спільно з майстринею по виготовленню ляльки-мотанки, поетесою Наталією Бугай, виготовляли ангелочки.

Всесвітній день поезії

Студенти і викладачі мали змогу занурились у прекрасний світ поезії. Вірші Ліни Костенко, Лесі Українки, Максима Рильського, Володимира Сосюри, Лесі Кос під супровід музики, декламували студенти коледжу.

З нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

Шевченко – духовний лідер та національний пророк українського народу. Саме він стояв у витоків української держави, він заклав підґрунтя для майбутнього розвитку нашої нації.

Міжнародний жіночий день

Березень – весна, сонце, надія! Саме на весні ми вшановуємо жінку, найчарівніше творіння на Землі! Адже саме завдяки жінкам світ наповнюється любов’ю, добром та надією.

Нові інформаційні технології управління бізнесом

21 лютого 2018 року голова циклової комісії економічних дисциплін к.е.н. Ольга Петрівна Сашко взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Нові інформаційні технології управління бізнесом», яка була організована ГО «Спілка Автоматизаторів Бізнесу».

Зимовий випуск кваліфікованих робітників 2018

23 лютого 2018 року у коледжі відбувся зимовий випуск кваліфікованих робітників зі спеціальностей «Кухар. Кондитер», «Офіціант. Бармен».
 
Оголошення
ПРОБНЕ ЗНО
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.
Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 8 до 31 січня 2019 року на сайті Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти.


До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)