Новини

Молодіжна рада Луцька

До складу Молодіжної ради Луцька, було обрано студентку луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» Шамбору Надію.

День кар’єри «Profit Day»

Майбутні фахівці готельно-ресторанної справи відвідали всеукраїнський захід «День кар’єри «Profit Day», який проводили Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив за підтримки управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації.

Батьківські збори

Студенти-першокурсники підготували для батьків святковий концерт «Тільки родина, як зірка єдина», де продемонструвати свої здібності та таланти, подарувати батькам радість та хороший настрій.

Етнофестиваль кулінарного мистецтва

19 жовтня 2018 року у Коледжі технологій, бізнесу та права Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся IV Міжнародний етнофестиваль кулінарного мистецтва.

Тренінг спрямований на розвиток лідерських навичок

20-21 жовтня члени Студентської Ради коледжу взяли участь у тренінгу "Місія L", що організував Молодіжний центр Волині.

День захисника України

Учні груп КК-21 та КК-22 (куратор Дарчич Н.В.) підготували та провели урочисту лінійку з нагоди Дня захисника України.

Бурштинова осінь

5 жовтня 2018 р. у ресторації «Добра хата» уже 9 рік поспіль відбувся фестиваль «Заяви про себе і свою професію» у рамках проведення свята «Бурштинова осінь».

День працівників освіти

У прекрасну пору року приходить до нас свято працівника освіти. Це час, коли шелестить падолистом осінь і снує в лузі мереживо бабиного літа, а червоні жоржини променіють над землею, немов дарують весь свій жар любові нашим викладачам.

Школа лідера 2018

Студенти нашого коледжу приймали участь у «Школі лідера 2018», яка проходила з 20 по 24 вересня на базі табору "Гарт", що на березі озера Світязь. Цього року Студентську Раду коледжу представляли: Назарук Христина, Стрекалюк Вікторія та Ткачук Наталія.

День здоров`я

В рамках відзначення олімпійського тижня, в Луцькому кооперативному коледжі Львівського торговельно-економічного університету 14 вересня 2018 року було проведено День Здоров`я.
 
Оголошення
Основна сесія ЗНО
21 травня - математика
23 травня - українська мова та література
4 червня - історія України

Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)