Новини

День українського добровольця «Вони для нас виборюють життя…»

З метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України 28 березня 2018 року в коледжі студентами групи ПТМ-21/2 проведено захід «Вони для нас виборюють життя…» до Дня українського добровольця.

Лекція на тему питань міжнародного співробітництва

В рамках тижня циклової комісії, 26 березня компетентний, творчий та ініціативний викладач історії Луцького кооперативного коледжу та член Ради Правління ВКО ВУТ "Просвіта" Ключук Юлія Миколаївна провела цікаву та змістовну лекцію на тему із складних питань міжнародного співробітництва «Особливості розвитку українсько-польський відносин у період незалежності».

Волонтерська акція «Ангел для героя»

Студенти Луцького кооперативного коледжу спільно з майстринею по виготовленню ляльки-мотанки, поетесою Наталією Бугай, виготовляли ангелочки.

Всесвітній день поезії

Студенти і викладачі мали змогу занурились у прекрасний світ поезії. Вірші Ліни Костенко, Лесі Українки, Максима Рильського, Володимира Сосюри, Лесі Кос під супровід музики, декламували студенти коледжу.

З нагоди відзначення 204-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка

Шевченко – духовний лідер та національний пророк українського народу. Саме він стояв у витоків української держави, він заклав підґрунтя для майбутнього розвитку нашої нації.

Міжнародний жіночий день

Березень – весна, сонце, надія! Саме на весні ми вшановуємо жінку, найчарівніше творіння на Землі! Адже саме завдяки жінкам світ наповнюється любов’ю, добром та надією.

Нові інформаційні технології управління бізнесом

21 лютого 2018 року голова циклової комісії економічних дисциплін к.е.н. Ольга Петрівна Сашко взяла участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Нові інформаційні технології управління бізнесом», яка була організована ГО «Спілка Автоматизаторів Бізнесу».

Зимовий випуск кваліфікованих робітників 2018

23 лютого 2018 року у коледжі відбувся зимовий випуск кваліфікованих робітників зі спеціальностей «Кухар. Кондитер», «Офіціант. Бармен».

Кваліфікаційні пробні роботи з професії "Кухар. Кондитер"

Учні, які навчаються за професіями Кухар та Кондитер виконували пробні кваліфікаційні роботи, які є обов’язковою складовою державної кваліфікаційної атестації.

Кваліфікаційні пробні роботи з професії "Бармен"

21 січня 2018 року у Луцькому кооперативному коледжі з метою визначення рівня засвоєння учнями теоретичних знань і практичних навиків проводилися пробні кваліфікаційні роботи професії «Бармен».
 
Оголошення
До уваги учнів, студентів та їх батьків
У зв’язку з автоматизацією обліку у коледжі проводиться реєстрація договорів про надання освітніх послуг на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодший спеціаліст, кваліфікований робітник із присвоєнням уніфікованих шифрів

Переглянути унікальні номери до договорів про надання освітніх послуг
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)