Новини

Загальноміська толока

У рамках екологічної акції «День довкілля» студенти- першокурсники традиційно взяли участь у загальноміській толоці з впорядкування та очищення від сміття рідного міста.

Презентація проекту "Для всіх"

Студенти коледжу взяли участь у презентації проекту "Для всіх", який проходив на базі бібліотеки ім. Олени Пчілки.

Виставка «Прийди зі своїм «Кобзарем»

З нагоди відзначення 205-ї річниці із дня народження видатного українського поета і письменника Тараса Григоровича Шевченка, у фойє коледжу відбулося вшанування найвеличнішої постаті нашого народу – геніального поета, талановитого художника, відомого у всьому світі.

Святковий концерт «У жінці все від Божої любові»

Не випадково вшановують жінку саме навесні, у дні весняного пробудження й оновлення! Тому, що наші українські жінки, поєднали в собі все: теплоту душі і ніжність, гармонію витонченості та жіночності, і в той же час неймовірну силу та мужність.

Участь у «Школі бізнесу-2019»

23 лютого у студенти нашого коледжу брали участь у «Школі бізнесу-2019». Впродовж 4 днів представники Студентської ради коледжу: Назарук Христина, Стрекалюк Вікторія та Ткачук Наталія відвідували тренінги професійного спрямування.

ІІ обласний етап ІX Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ЗВО

Щиро вітаємо з перемогою (ІІ місце) у ІІ обласному етапі ІX Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації Волинської області студентку ІІ курсу спеціальності "Готельно-ресторанна справа" Троянчук Богдану.

21 лютого - Міжнародний день рідної мови!

21 лютого світове співтовариство відзначає Міжнародний день рідної мови. Для кожної людини її рідна мова була і залишається найдорожчою у світі, бо саме вона визначає пам`ять народу в історичному і цивілізаційному часі.

З ювілеєм!

Адміністрація та педагогічний колектив вітають з 70-річним ювілеєм Лавринюка Євгена Михайловича, колишнього директора Луцького кооперативного коледжу ЛТЕУ!

Студенти-першокурсники на відкритті виставки

Студенти-першокурсники на відкритті виставки присвяченої 30 річчю виведенню обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану у Волинському краєзнавчому музеї

Зимовий випуск 2019

31 січня 2019 року завершили навчання у коледжі та здобули професійний фах 34 випускники - молодші спеціалісти.
 
Оголошення
ВСТУП 2019
Рішення Акредитаційної комісії від 06 червня 2019
Реєстр суб'єктів освітньої діяльності
До уваги учнів та студентів коледжу!
Інформація про реквізити рахунку для оплати за навчання

Луцький кооперативний коледж
Львівського торговельно-економічного університету
р/р 26000055515049
КБ "ПРИВАТБАНК"
МФО 303440
код 13344652

Вказати: Номер договору, прізвище та ім`я студента, навчальну групу (або спеціальність)